• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Evo, polako i da najavimo kraj sezone. Vrijeme je  (:smijeh:
Nego danas je opet vjetorvito, malo suncano, temperatura oko nule.

Slika uzivo sa hotela Termag:

taraba

Zato nam turizam i jeste na niskim granama. Pred kraj sezone ne rade zice, kamere, i sve ostalo. A nije kraj. Samo je "pred kraj"
Ceracemo se jos he he he
U subotu takmièenje veterana npr.


Radiohead

VIPE imas li ikakve informacije hoce li raditi ista do kraja sezone, evo danas bi i moglo ali nista ne radi???

mijat


Radiohead

http://bhski.ba/index.php/novosti/novosti/bih/item/687-gdje-skijati-za-vikend

Normalno da bi skijali, pa pogledajte sliku ogorjelice austin:(

Branko

Ja ne kapiram sta je sa ovom Jahorinom, jedne informacije na sajtu, da sve zicare rade, a na slici se vidi da nista ne radi. Nije mi jasno da li to nema skijasa pa nije ekonomicno ili sta je drugo, zar nije moguce da radi jedan sestosed npr, kada na Kopaoniku sve zicare rade.
Pozdrav

make

Quote from: Branko on 04 April, 2013, 20:48:16
Ja ne kapiram sta je sa ovom Jahorinom, jedne informacije na sajtu, da sve zicare rade, a na slici se vidi da nista ne radi. Nije mi jasno da li to nema skijasa pa nije ekonomicno ili sta je drugo, zar nije moguce da radi jedan sestosed npr, kada na Kopaoniku sve zicare rade.
Pozdrav
A za koga bi radile kad je pustara!!! Nema nekih akcija sa popustima pa da raja doðe.

Filipino

Quote from: make on 04 April, 2013, 21:36:26
Quote from: Branko on 04 April, 2013, 20:48:16
Ja ne kapiram sta je sa ovom Jahorinom, jedne informacije na sajtu, da sve zicare rade, a na slici se vidi da nista ne radi. Nije mi jasno da li to nema skijasa pa nije ekonomicno ili sta je drugo, zar nije moguce da radi jedan sestosed npr, kada na Kopaoniku sve zicare rade.
Pozdrav
A za koga bi radile kad je pustara!!! Nema nekih akcija sa popustima pa da raja doðe.

Kako nema popusta,dnevni ski-pass kosta 20 umjesto 33 KM ?

Mislim ipak da se raja naskijala i istrosila,pa zato nema nikoga.

vip-jahorina

Zasto neke infomacije koje nam daje OC nisu ispravne ne znam, ali na Jahorini nema 4,5 skijasa, tako da je sablasno prazna, a staze i snijeg kao u bajci

DarkoN

Vipe znas li hoce li pustati sta za vikend? mozda bih dosao u subotu da zatvorim sezonu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

djmiros


vip-jahorina

Darko, znas da zvanicno nema nista.
nezvanicno, trenutno manje vise je isto tako. U subotu je trka vetreana na Poljicama.
predpostavljam da ce pustiti ogorijelicu, ako vrijeme bude iole dobro.


millons