• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jednostavan41

kad je haso molio boga da dobije na lotu svaki dan,i nakon deset godina bog mu kaze pa uplati bolan uplati....... nema skijasa....ljudi zapamte od prosle godine pa ih nema ove, isto tako zapamtice da ove godine nisu radile zice na kraju sezone pa niti ce planirati niti razmisljati da dolaze poslije 15 marta,ljudi bez vizije i nesposobni na bitnim mjestima, neznam za one koji su kupili sezonsku kartu,sta je sto se tice datuma od kada do kada vazi sezonska karta...
da znam - znao bi

Radiohead

Quote from: jednostavan41 on 05 April, 2013, 08:21:36
kad je haso molio boga da dobije na lotu svaki dan,i nakon deset godina bog mu kaze pa uplati bolan uplati....... nema skijasa....ljudi zapamte od prosle godine pa ih nema ove, isto tako zapamtice da ove godine nisu radile zice na kraju sezone pa niti ce planirati niti razmisljati da dolaze poslije 15 marta,ljudi bez vizije i nesposobni na bitnim mjestima, neznam za one koji su kupili sezonsku kartu,sta je sto se tice datuma od kada do kada vazi sezonska karta...
do 15.04. vrijede sezoneke karte, ali evo vidis kako je, kazu ''ako bude interesa'' otvorit ce neku od zica.....tuzno ali sta ces
Ispadne da se ne ispalti bas sezonska uzimati :<)

JAHORINA13

Quote from: Radiohead on 05 April, 2013, 08:30:58
Quote from: jednostavan41 on 05 April, 2013, 08:21:36
kad je haso molio boga da dobije na lotu svaki dan,i nakon deset godina bog mu kaze pa uplati bolan uplati....... nema skijasa....ljudi zapamte od prosle godine pa ih nema ove, isto tako zapamtice da ove godine nisu radile zice na kraju sezone pa niti ce planirati niti razmisljati da dolaze poslije 15 marta,ljudi bez vizije i nesposobni na bitnim mjestima, neznam za one koji su kupili sezonsku kartu,sta je sto se tice datuma od kada do kada vazi sezonska karta...
do 15.04. vrijede sezoneke karte, ali evo vidis kako je, kazu ''ako bude interesa'' otvorit ce neku od zica.....tuzno ali sta ces
Ispadne da se ne ispalti bas sezonska uzimati :<)
pa neznam koliko si dana skijao, ali mislim ipak da grijesis i da ti se isplatilo. a da dodju barem vikendom oni koji su uzeli sezonske ili bar kad je lijepo vrijeme da bi se pustio bar jedan sestosjed
budi realan isplati li se radi 5-6 ljudi


HeAd

Sta reci, spremajte rostilje i kupace gace ..OC izgleda da se prebacio u toplije krajeve :) Mislim da je sve ove godine bilo manje vise OK zahvaljujuci snijegu kojeg je bilo kao nikad.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Quote from: JAHORINA13 on 05 April, 2013, 09:46:31
Quote from: Radiohead on 05 April, 2013, 08:30:58
Quote from: jednostavan41 on 05 April, 2013, 08:21:36
kad je haso molio boga da dobije na lotu svaki dan,i nakon deset godina bog mu kaze pa uplati bolan uplati....... nema skijasa....ljudi zapamte od prosle godine pa ih nema ove, isto tako zapamtice da ove godine nisu radile zice na kraju sezone pa niti ce planirati niti razmisljati da dolaze poslije 15 marta,ljudi bez vizije i nesposobni na bitnim mjestima, neznam za one koji su kupili sezonsku kartu,sta je sto se tice datuma od kada do kada vazi sezonska karta...
do 15.04. vrijede sezoneke karte, ali evo vidis kako je, kazu ''ako bude interesa'' otvorit ce neku od zica.....tuzno ali sta ces
Ispadne da se ne ispalti bas sezonska uzimati :<)
pa neznam koliko si dana skijao, ali mislim ipak da grijesis i da ti se isplatilo. a da dodju barem vikendom oni koji su uzeli sezonske ili bar kad je lijepo vrijeme da bi se pustio bar jedan sestosjed
budi realan isplati li se radi 5-6 ljudi
Nisam teoreticar, ali evo teoretski mozue se desiti da je ultra mali interes i u Januaru, pa sta onda necemo raditi cijeli januar???
Ako nekome nudis uslugu i nije vazno po kojoj cijeni, ako ja platim tu uslugu normalno je da mi stojis iza te usluge onako kako si i napisao na papiru. Sezonska karta vrijedi od pocetka do kraja sezone (mislim da je 15.12-15.04.)
Sta sad da nije bilo interesa onih 15 dana u decembru???
Onda je skijaliste otovoreno 01.01-31.03.
3 mjeseca i opet dodatni uslov i ako zadovoljimo ovo ''da ima zainteresiranih(tu opet ne znamo koji je tacan broj , da li je vise od 10,50,75...????)'' a to je normalno da ima snijega, ne puse preko 80kmh,ima struje i sl...
Normalno je da su sve zice u pogonu i ako nema nikoga na skijalistu.Al nas mentalitetj je cudo, sad smo mi strucnjaci za stednju i za isplativost!Nema nama ravnih...

HeAd

ajde jeste normalno ali mi zivimo u nenormalnoj drzavi ali i u toj nenormalnost bi bilo logicno da puste tanjir poljice i sestosjed poljice da radi...ako vec na sezonskoj stoji do 15.04.2013
Veliki je apsurd da  Jahorina nema nocno skijanje, s obzirom na blizinu Sarajeva te ljude koji bi mozda poslje posla dosli baciti par zica, a i onaj dio poljica bi i navece bio interesantan...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jednostavan41

Quote from: JAHORINA13 on 05 April, 2013, 09:46:31
Quote from: Radiohead on 05 April, 2013, 08:30:58
Quote from: jednostavan41 on 05 April, 2013, 08:21:36
kad je haso molio boga da dobije na lotu svaki dan,i nakon deset godina bog mu kaze pa uplati bolan uplati....... nema skijasa....ljudi zapamte od prosle godine pa ih nema ove, isto tako zapamtice da ove godine nisu radile zice na kraju sezone pa niti ce planirati niti razmisljati da dolaze poslije 15 marta,ljudi bez vizije i nesposobni na bitnim mjestima, neznam za one koji su kupili sezonsku kartu,sta je sto se tice datuma od kada do kada vazi sezonska karta...
do 15.04. vrijede sezoneke karte, ali evo vidis kako je, kazu ''ako bude interesa'' otvorit ce neku od zica.....tuzno ali sta ces
Ispadne da se ne ispalti bas sezonska uzimati :<)
pa neznam koliko si dana skijao, ali mislim ipak da grijesis i da ti se isplatilo. a da dodju barem vikendom oni koji su uzeli sezonske ili bar kad je lijepo vrijeme da bi se pustio bar jedan sestosjed
budi realan isplati li se radi 5-6 ljudi
ma nije uopste sustina jel se isplatilo kupovina sezonskog ski pasa, oni sto su kupili sezonski su ga samo u januaru isplatili,JAHORINA 13  ti ne razumijes poentu,kako posijes tako ces i poznjeti, kakvu uslugu dajes ove godine iduce sezone se to odrazava,ja se bavim privatnim poslom i znam da moram na svaku sitnicu paziti,volim doci na jahorinu jer mi je blize nego u austriju ili na kopaonik,i volim ovde ostaviti pare jer je veca vjerovatnoca da ce mi se na nekin nacin vratiti, i ove sugestije----koje se svataju kao kritike su iz dobre namjere i ciste racunice, i nije pravo pitanje isplati li se radi 5-6 ljudi nego ZASTO JE samo 5-6 ljudi gore X(, ako moze moze a ako ne moze ima gdje moze...
da znam - znao bi

jednostavan41

Quote from: Radiohead on 05 April, 2013, 08:30:58
Quote from: jednostavan41 on 05 April, 2013, 08:21:36
kad je haso molio boga da dobije na lotu svaki dan,i nakon deset godina bog mu kaze pa uplati bolan uplati....... nema skijasa....ljudi zapamte od prosle godine pa ih nema ove, isto tako zapamtice da ove godine nisu radile zice na kraju sezone pa niti ce planirati niti razmisljati da dolaze poslije 15 marta,ljudi bez vizije i nesposobni na bitnim mjestima, neznam za one koji su kupili sezonsku kartu,sta je sto se tice datuma od kada do kada vazi sezonska karta...
do 15.04. vrijede sezoneke karte, ali evo vidis kako je, kazu ''ako bude interesa'' otvorit ce neku od zica.....tuzno ali sta ces
Ispadne da se ne ispalti bas sezonska uzimati :<)
na osnovu cega oni zakljucuju IMA LI INTERESA ---na osnovu toga sto dodje samo 5-6 skijasa, pa normalno je da nema ljudi kad predpostavljaju po vidjenoj praksi da od vertikalnog transporta  radi samo tanjir poljice i ko ce rizikovat da dodje dzaba, i onda kad jednom dodje i zezne se  kasnije nece ni razmisljati da dodje pa cak i da radi,bilo je ove godine dosta stranaca slovenaca i hrvata,postujem ali nemojte da nas to zavara,jahorina ima bolje uslove od svakog slovenackog skijalista i cijene su prihvatljivije, normalno je da dodju al treba iskoristit situaciju i pritisnut te iskoristit sto vise moze.
da znam - znao bi

Radiohead

Slazem se i jeste najveci fazon u toj kako posijes takoces i da pozenjes, ali izgleda slabo nam ide poljoprivreda

JAHORINA13

za sve ste u pravu ali da bi se stvari promjenile na bolje treba promjeniti sve iz korjena. kao prvo olimpijski konkretno bistrica od prvog marta uopste ne razmislja o skijasima nego popunjava hotel nakim seminarima sto ja nikako ne razumijem. svake godine u martu je najbolji snijeg a skijasa nigdje samo setsci koji dodju na seminar.niko ne spusti cijene 50 posto da bi jludi dosli jer im je malo sto zarade preko zime treba im jos, a da samo 2 hotela to urade i daju dobar marketing i drugi bi isto uradili i jahorina bi bila puna.ali boze moj pa propale bi nam paljanske gazde. i sta jos sve trebalo bi mi dva dana da pisem. istjerati politiku sa jahorine i sve dikektore sefove i sefice dovesti odgovorne ljude i krenuti iz pocetka. ali kako...........

vip-jahorina

haha ako bude interesa.
skupimo se nas 20-30 svaki dan i svaki dan stojimo ispred zica. 5 dan ce nam neko doci i pitati imamo li mi svoju kucu  (:smijeh:

Moja sezonska traje 15.4. !!!


vip-jahorina

uh Vlasto ... Sezona jos nije prosla, a vec cekamo novu :-)

dugokontov

Kupis sezonsku kartu za Jahorinu, ali ako hoces da skijas na 70cm snijega moras ici na Bjelasnicu... strasno dobar potez OC Jahorina.