• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dea

Da li neko zna sta je od zica za sutra planirano? Vipe? Sutra bi dosli na Jah ali nije nam bas blizu, pa molim za informaciju.

jednostavan41

Quote from: dea on 06 April, 2013, 21:41:33
Da li neko zna sta je od zica za sutra planirano? Vipe? Sutra bi dosli na Jah ali nije nam bas blizu, pa molim za informaciju.
evo konkretno pitanje za raju sa foruma jer se nemoze info dobiti tamo gdje bi trebala biti,i ja sam  poranio sad se lomim dal da palim motore ili ne jer neznam sta ce radit,jahorina ne treba vise rasti uslovi su takvi da ih samo treba pravilno iskoristiti, i dale brate ja nisam romanopisac ja samo iznosim cinjenice,evo sad bih se popakovo da napravim ispis na jhorini za ovu sezonu al..... JEDNOSTAVNO se nemijem usuditi krenuti pa doci ko budala gore jer ne znam sta ce raditi,
da znam - znao bi


Stale


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Stale

sve je moguæe....bilo je to prije 4-5 godina, meni Jahorina poèinje od Ogorjelice do Mladosti
mrzim onaj plato na Poljicama, ne bi tamo bezveze murija stajala  police:(

brera


brera




HeAd

Ludlo, minus 5C...i padao snijeg, Jahorina kao u sred sezone  :DD
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Stale


brera


vip-jahorina

svakom privatniku je u interesu da mu sto duze radi sezona. Meni da bude vikendica sto duze puna, drugom kafana... A tek zice i liftovi. I naravno da bi bilo zainteresovanih, ne kao u sezoni, ali bi ih bilo.
Ali sad smo potencijalne skijase navikli da bez obzira na snijeg i stanje na stazama ih nema, jer nemaju sta ovdje traziti  X(

E to je osjecaj za biznis. Naravno poslije ovakvoh poslovanja, meni bi letio direktor kroz zatvorena vrata (ili ipak da ih otvorimo, da slucajno ne ostane  (:smijeh:

Radiohead

Pa mozemo li ocekivati u jednom od narednih dana-suncanih bar da nam puste oprostaj od sezone