• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

millons

20 Celzijusa, dupla kratka, piæe za sve, dobro jutro

mijat


DarkoN

Dobro jutro. kakvo osvjezenje.  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub


DarkoN

dobar dan. tek sad stizem da se javim. meni 'ladno pivo a ostali nek se izjasne.  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

pivo za mene, ponovo se nema vremena  X(

ninodragoljub

Dobro jutro, kratka. Konaèno petak  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: , ma znam koji je dan ali sutra ne radim pa mu doðe isto.

DarkoN

Dobro jutro. Volio bih da je i meni petak....  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

sutra pecanje, najzad  ole u to ime ¾iveli  (PIVA)

ninodragoljub


DarkoN

Dobro jutro. Posto je danas petak ide dupla klasika. A sto se tice ovog ribolova ja vise volim onaj brerin nacin ribolova  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro, imal kave  regge

rakija za sve a pogotovo za dragoljuba  (Y)

millons

Danas kasnim, ludilo na poslu, dupla kratka, piæe za sve a sutra i u nedelju pecanje :bravo::(

mijat

ima li koga u kafani  ideea:( nemoguæe da svi pecaju  (:smijeh:




ninodragoljub