• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ninodragoljub

Dobro jutro, kratka.
Ova kafana æe stvarno bankrotirati.  ;((

mijat

dobro jutro, ja æu klasiku  regge


DarkoN

dobro jutro. i meni klasika.  ljudi vratia se mijat...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

posto kao po obicaju nema nikoga u kafani ja cu sam da popijem jednu. ostavicu nam klasiku za ujutru...  :DD
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

najbolje da sedimo u kafani i tebe da èekamo  3:( ja æu kratku a kafu æu sam skuvati  regge

ninodragoljub


DarkoN

dobro jutro.  regge ma ne morate vi mene da cekate ali navratite ponekad zbog sebe...  devil:( devil:( Osim ako niste dobili zabranu od nekog nadleznog organa.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pozdrav drustvo, ja se polako vracam u stvarnost, tura za sve, ako neko uopste navrati, da ne zavrsim kao darkon neki dan :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, ja æu od dekijeve ture  regge

ninodragoljub


DarkoN

dobro jutro.  regge meni nesto kratko, petak je.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan.  8)) 8)) Ja èu ledeni MSD, daj i turu za cijelo kafanæe. regge

mijat

koga to moje okice vide  hug:( daj litar belog i sifon sode na brerin raèun  regge

da nisi bio na krstarenju brodem  ideea:(

ninodragoljub


mijat

nedeljom se ide u crkvu i u kafanu, kafana je prazna ... ja æu klasièno  regge