• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Dobro jutro.  regge Sve je nekako ljepse petkom  :)) . Dupla u to ime.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP

Dobro jutro. Vidim da je dupla na meniju, pa da ne kvarim.

brera

Dobar dan.  regge Da ne kvarim dupla runda i od mene. regge

mijat


mijat


DarkoN

To je bilo zbog... ne smijem da kazem. Uspio sam da sidjem sa prvog mjesta na spisku nema smisla da se opet vracam tamo.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat

alo vas dvoje, dajte predloge  regge sti¾e cisterna apatinskog  (PIVA)

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Ja se vraèam unazad, bili smo tolko stvarni sa tim kafanama da..., suze mi idu na oèi kad se sjetim dvojice Slovenaca, koji su tra¾ili Slovensku Gostionu (kod brere) i molili nek jim neko ka¾e gdje je, jer su veè drugi/treèi dan mrtvo pijani kako je tra¾e!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ninodragoljub

Dobro veèe ljudi, da se pojavim poslije du¾eg vremena i naruèim turu. Ja æu pivo a ostali po ¾elji.

mijat

dobro jutro, klasika je na stolu  regge

borisBP

Dobro jutro. Mrski je ponedeljak  X(. To mo¾e jedna klasika da popravi. regge

ninodragoljub


DarkoN

samo da se prijavim na brojno stanje.  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat