• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat


borisBP

Dobar dan. Ja æu klasiku.i za ostale po ¾elji.

DarkoN

Uranio zoru prevario. Pa vi omladinci ste poceli da zabusavate. Ako tako budete zabusavali i na Jahorini onda ...   devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Evo da se javnem i ja, naravno pice za sve koji naidju... pecalo se pecalo, pecalo... sad je vreme da se malo radi  (head)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 16 July, 2013, 21:58:12
Evo da se javnem i ja, naravno pice za sve koji naidju... pecalo se pecalo, pecalo... sad je vreme da se malo radi  (head)
Pa gdje si Deki nema te ko gaca u onim filmovima sto nose oznaku 18+  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

Dobrojutro, kratka i za ostale po ¾elji.

millons


mijat


DarkoN

dobar dan. meni moze pivo a ostali nek se izjasne.  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera

Dobar dan. ludzatobom:(( Ledeni MSD za mene i turu za cijelu kafanu. Za Mijata 2x. 8))

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat


brera