Pozdrav Gost

Ljetna kafana iza ćoška

• 900 Odgovora
  • 152079 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

mijat

• 6644
Odg: Ljetna kafana iza ćoška
« Odgovori #375 u: 16 Srpanj, 2013, 08:41:31 »
jezero u bačkom jarku, pre toga sam bio na jezeru del sol u svilojevu  (Y)

ja ću klasično  regge

viđu darkona što je uranio  devil:(

*

borisBP

• 1282
« Odgovori #376 u: 16 Srpanj, 2013, 10:05:44 »
Dobar dan. Ja ću klasiku.i za ostale po želji.

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #377 u: 16 Srpanj, 2013, 10:20:48 »
Uranio zoru prevario. Pa vi omladinci ste poceli da zabusavate. Ako tako budete zabusavali i na Jahorini onda ...   devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

*

skiDeki

• 6752
  • ZLATNA VREMENA
« Odgovori #378 u: 16 Srpanj, 2013, 21:58:12 »
Evo da se javnem i ja, naravno pice za sve koji naidju... pecalo se pecalo, pecalo... sad je vreme da se malo radi  (head)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #379 u: 16 Srpanj, 2013, 22:28:35 »
Evo da se javnem i ja, naravno pice za sve koji naidju... pecalo se pecalo, pecalo... sad je vreme da se malo radi  (head)
Pa gdje si Deki nema te ko gaca u onim filmovima sto nose oznaku 18+  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

« Odgovori #380 u: 17 Srpanj, 2013, 06:46:49 »
Dobrojutro, kratka i za ostale po želji.

« Odgovori #381 u: 17 Srpanj, 2013, 08:08:59 »
Dobro jutro, kratka i piće za sve.Nisam znao da posećuješ naše krajeve, kad budem na odmoru možemo i zajedno odpecati.

*

mijat

• 6644
« Odgovori #382 u: 17 Srpanj, 2013, 08:23:20 »
dobro jutro, klasika za mene  regge

javiću ti se docimeru kada budem dolazio krajem avgusta, nadam se da nisi menjao broj mobilnog  ideea:( možda odem na kasapsku adu ili na crni vir, davno nisam bio. ako imaš bolju ideju javi mi

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #383 u: 17 Srpanj, 2013, 10:48:30 »
dobar dan. meni moze pivo a ostali nek se izjasne.  regge

*

mijat

• 6644
« Odgovori #384 u: 17 Srpanj, 2013, 13:32:19 »
piješ li ti darkone nešto drugo sem piva  3:( mislim na alkoholna pića, vodu znam da ne piješ  (:smijeh:

*

brera

• 7187
« Odgovori #385 u: 17 Srpanj, 2013, 13:50:31 »
Dobar dan. ludzatobom:(( Ledeni MSD za mene i turu za cijelu kafanu. Za Mijata 2x. 8))

*

DarkoN

• 6031
« Odgovori #386 u: 17 Srpanj, 2013, 14:53:01 »
piješ li ti darkone nešto drugo sem piva  3:( mislim na alkoholna pića, vodu znam da ne piješ  (:smijeh:
pivo, vino, stok i loza to je moja dijagnoza.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera sad si postao broj jedan na svim spiskovima osim na mijatovom  devil:( devil:( devil:(

*

brera

• 7187
« Odgovori #387 u: 17 Srpanj, 2013, 15:10:03 »
pivo, vino, stok i loza to je moja dijagnoza.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera sad si postao broj jedan na svim spiskovima osim na mijatovom  devil:( devil:( devil:(
3:( Ja na spiskovima? Zašto? Pa zvao sam piće za cijelu kafanće! 3:( A Mijatu ide dupla jer se sam, samcat "borio" sa nekima.... devil:( devil:( devil:(

*

mijat

• 6644
« Odgovori #388 u: 17 Srpanj, 2013, 15:25:07 »
Dobar dan. ludzatobom:(( Ledeni MSD za mene i turu za cijelu kafanu. Za Mijata 2x. 8))

prijatelju moj  ole nadam se da si ostavio koji dan godišnjeg odmora i za zimu  ideea:(
omladina je totalno neozbiljna, ustaju oko 9 i onda kao nešto rade  3:( ne daj bože da nas oni hrane  (:smijeh: deki se toliko provrednio da se jednom nedeljno javi i to u trku, darkon nam skuva kafu u cik zore i ode u duboke fioke  devil:(, boris je takođe zauzet, vipa nema ni pod tačkom razno, hare puši smešne cigare u amsterdamu, nino i millons su redovni, ...

popij špricer, zapali sigaret i polako čitaj postove  regge nikakve informacije o stanju na jahorini nema, da li se nešto radi nemamo pojma tako da nam jedino preostaje da zujimo u kafani  3:(

*

brera

• 7187
« Odgovori #389 u: 17 Srpanj, 2013, 15:34:07 »
Prijatelju  hug:( , ostalo godišnjeg još 26 dana. (Y) A ostalo, vidim ništa novo, sve po starom, pogotovo ovi zeleni od. omladinci. Ups, ima novo, sa garažama na Praći se nije čekalo jesen i kiše!! rr