• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mijat

darkon i brera nakon pecanja  (:smijeh:



da ne zaboravim, mo¾e i meni  (PIVA)

ninodragoljub

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: 10:0 za Mijata.
Dobro jutro, kratka

millons

Dobro jutro, kratka,opet formiranje liste, ubedljivo prvo mesto vidite veæ.

DarkoN

dobro jutro. posto redoslijed imena pravi, tj ispalo je da ja breri dijelim savjete, ja cu mijatu da zovem turu pica.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: mijat on 22 July, 2013, 22:36:16
darkon i brera nakon pecanja  (:smijeh:



da ne zaboravim, mo¾e i meni  (PIVA)

hahahahahahha...  svaka cast Mijate za ovo, imas duplu turu od mene :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ninodragoljub


mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

ma dok god brze skijam od njega ne sekiram se.... sad sam zaradio pocasno mjesto u vrhu spiska zajedno sa Haretom.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


brera

Dobro jutro. Klasika. regge Radim popravke na ATP ljestvici! regge

ninodragoljub


mijat

Quote from: brera on 24 July, 2013, 05:39:27
Dobro jutro. Klasika. regge Radim popravke na ATP ljestvici! regge

WTF WTF WTF

dobro jutro  regge

DarkoN

dobro jutro.  regge gotovo da sam siguran da znam koje mjesto zauzimam  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...