• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mijat

samo uèi, kad se uèi sve se mo¾e  (:smijeh:

DarkoN

Dobro jutro. Vidim krenulo je veselo. Klasika.   regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

deki je svratio u ovo vreme ne tako davno pa da probam i ja, ima li koga da popijemo  (PIVA) (PIVA) (PIVA)

ninodragoljub


mijat

dobro jutro, ja æu klasiku  regge

moram pitati vipa da li mo¾e rakija da se pravi od borovnice?

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: mijat on 03 September, 2013, 07:05:58
dobro jutro, tu sam i ja  regge

opet nam nema brere  ideea:(
Dobar dan. Ledeni MSD i tura za sve.  regge Mijate nema me jer nisam na poslu veè na bolovanju. (:smijeh: I potrajaèe malo du¾e, izgleda tako, sad mogu kucat na comp samo malim prstom! 3:( 3:( Presjeko tetivu na ka¾iprstu na 3 ruke, na lijevoj koja mi je i desna a i jedina!  X( X( X( X( X( X(

mijat


brera


DarkoN

Vas ste se dvojica bas raspricali... Ima li koga da sabije koje pivo samnom  (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Cekam novu rang listu da vidim jesam li napredovao ili ne :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

Dobro jutro, kratka. Napokon petak  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mijat

dobro jutro, petku se svi radujemo  ole ne smem da se hvalim zbog malera ali danas kreæem na pecanje  8))

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4