• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


DarkoN

Dobro jutro. Evo i ja da se prijavim na brojno stanje.  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

I ja se cudim kad vidim te sto ranom zorom piju pivo i pitam se da li su sa Darkom nesto u rodu (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 15 October, 2013, 18:57:37
I ja se cudim kad vidim te sto ranom zorom piju pivo i pitam se da li su sa Darkom nesto u rodu (:smijeh:
Ja sam striktno presao na crno vino slovenske proizvodnje. Brera je zasluzan za to.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro, klasika je na stolu  regge

nisam siguran da se vino pije u jutarnjim èasovima al ajde, èim stigne darkon u kafanu biæe i vina austin:(

BOJAN-BG

Ooooooooooooooooooooo  sinoc je bilo previse  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

DarkoN

Dobro jutro. Ako moze pivo onda moze i vino. Za donosenje vina je zaduzen Brera. A za jutro ipak je klasika najbolja.  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro  regge crnogorci, oæemo li raditi  ideea:(

millons

Dobro jutro, danas i sutra i gotovo, u svakom sluèaju kratka i kafa i svi ostali po ¾elji.

DarkoN

Dobro jutro.  regge Kada je ovakav dan onda ide dupla rakija bez kafe.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP

Dobar dan svima. Dugo me nije bilo. Ja æu jednu klasiku, i za ostale po ¾elji.  :))  regge

JAHORINA13

[ne pada snijeg da prekrije brijeg vec da svaka zvjer pokaze svoj trag]. Dobro vece svratih samo da vas pozdravim. Ja cu  (tea), a vi po zelji. pocinje polako priprema za (snow)

mijat


skiDeki

Mijate, da nisi napisao, ne bi ni znao da je danas petak.. Daj duplu za to :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...