• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

ja æu produ¾enu pa na posao  regge

millons

Ja æu i kratku i produ¾enu a na poslu veæ jesam.

DarkoN

Dobro jutro... meni kiselu.... Ali kada malo bolje razmislim ipak je klasika bolja.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

kada bi ostajao malo duze uz casicu prosla bi te ta nervoza.  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub


mijat


DarkoN

Dobro jutro. Nisam stigao da se javim ranije. Petaaak je, moze duplo. Mijate ja brzo spavam pa mi treba dosta manje vremena za spavanje nego tebi  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

takve kao ti treba klonirati  ideea:( voleo bi da dobijem deci krvi od tebe i hareta, èisto da budem malo vredniji i da br¾e spavam  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: mijat on 08 November, 2013, 15:24:17
takve kao ti treba klonirati  ideea:( voleo bi da dobijem deci krvi od tebe i hareta, èisto da budem malo vredniji i da br¾e spavam  (:smijeh:
jeste da pijemo za dvojicu ali ... jesi li siguran da bi valjalo da je jos ovakvih...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


ninodragoljub

Dobro jutro i ja æu jednu kratku da razbistrim glavu. Lijep dan, danas bi se moglo bajkom na Trebeviæ.  ideea:(

DarkoN

Dobro jutro. Mora neko i Hareta da zamijeni  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...