• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Evo i mene. Moze jedna kajsija... da se zagrijem pred pravu kafanu  :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

posto vi obilazite samo ovu virtuelnu kafanu. ja cu da se prijavim sad kada sam se vratio iz one prave.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
za sutra mi slobodno pripremite kiselu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

Quote from: DarkoN on 17 November, 2013, 04:00:16
posto vi obilazite samo ovu virtuelnu kafanu. ja cu da se prijavim sad kada sam se vratio iz one prave.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
za sutra mi slobodno pripremite kiselu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

c c c c...   (:smijeh:

mijat


ninodragoljub


DarkoN

Dobar dan. Moze klasika. Mijate sta da ti kazem... neka tebe kuci a ja cu u kafani da se zrtvujem...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


BOJAN-BG

Quote from: mijat on 18 November, 2013, 13:37:08
vreme ti je veæ da se skrasi±, naði ne±to po±teno pa se µrtvuj (:smijeh: za±to tebi da bude bolje nego meni 3:(

:bravo::( :bravo::( :bravo::(

ninodragoljub


DarkoN

Meni su rekli da se za to mora stati na ludi kamen... Zato se ja samo asfalta drzim...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


BOJAN-BG


DarkoN

Dobro jutro.  regge Lud u kafani ili lud kod kuce... teska odluka  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

Dobro jutro, kratka, ¾urim.  anan