• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat


borisBP

Pozdrav. Mo¾e kratko i bez kafe.  regge

BOJAN-BG


DarkoN

dobro jutro.  regge uz ovako divno jutro ide litar  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP

Dobro jutro. Da popijem jednu za ovu prognozu.  (snow)

DarkoN

dobro jutro.  regge red je da popijemo po jednu za ovaj snijeg.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

danas se pije na moj raèun regge  (PIVA) (K) (R)

HeAd

Nek neko otvori zimsku kafanu... (K) (PIVA) WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Quote from: mijat on 21 November, 2013, 10:07:24
danas se pije na moj raèun regge  (PIVA) (K) (R)
Nesto se slavi? VIdim neki pehar a tek je novembar

ninodragoljub

Mijat navija za Partizan tako da uvijek ima razloga za slavlje.  devil:( devil:( devil:(    ole

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Da kazem Dobro jutro vecini bi se ugasio racunar, al evo posto je vec takvo vrijeme sa prvim snijegom na nasoj ljepotici onda nista drugo nam ne preostaje nego da nazdravimo za sretnu i uspjesnu sezonu. Kafana je ulozila sva moguca pica rok upotrebe istice sutra a i blizi se zatvaranje ljetnih kafana zato pozurite grehota je prosut hehehe i zamolila je da se flase vrate, nova roba je stigla a nema se vise u sta nasuti. U zdravlje svim dragim forumasima danas nam nema izlaska dok ne operemo flase! (taman cemo nauciti darkona kako se peru flase od maksuzije ako do sad nije naucio, mada nikad nije kasno hiii)

Lijep pozdrav

Radiohead

Quote from: harison on 21 November, 2013, 15:58:39
Da kazem Dobro jutro vecini bi se ugasio racunar, al evo posto je vec takvo vrijeme sa prvim snijegom na nasoj ljepotici onda nista drugo nam ne preostaje nego da nazdravimo za sretnu i uspjesnu sezonu. Kafana je ulozila sva moguca pica rok upotrebe istice sutra zato pozurite grehota je prosut hehehe i zamolila je da se flase vrate, nova roba je stigla a nema se vise u sta nasuti. U zdravlje svim dragim forumasima danas nam nema izlaska dok ne operemo flase!

Lijep pozdrav
Ukazo se Hare :), jel svijetlis fluoroscentnom zelenom ka ona gospa dole:)
Pozz

Radiohead

Quote from: DarkoN on 21 November, 2013, 15:43:24
pogotovu ove sezone  devil:( devil:(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ma daj, phhh, zanimljivije su trke pasa od ovih nasih liga.....

ninodragoljub

Quote from: DarkoN on 21 November, 2013, 15:43:24
pogotovu ove sezone  devil:( devil:(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Mrtvi se na kraju broje. I tako veæ dugi niz godina.