• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Dobro jutro. Danas je sve na moj racun. Brera mi je dao jedan od najboljih poklona koje sam mogao da dobijem  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Ako ovako nastavite ja necu imati sta da platim  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Sad bi oni sa zmijom u dzepu rekli "So far, so good"  devil:( devil:( devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

nemoj se radovati unapred, daj litar belog i sifon sode  regge

DarkoN

ma pravo da ti kazem volio bih da nas je sto vise. pravi party da napravimo. ako se ne bude moglo platiti uvijek se sudje moze prati  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera


borisBP

Dobro jutro. I ja u klasiku.  regge

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobro jutro. Klasikom se poèinje. regge

brera

 3:( Kafana kod Milke nije imala za struju, ova neæe ni za vodu! X(

borisBP


brera


mijat


Nichifor

koji ste vi kroneri jebote. drž¾ava krvari a vi loèete, pu jebem ti zakon