• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ljetna kafana iza æo¹ka

Started by vip-jahorina, 01 May, 2013, 10:20:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

millons

Alal vera na petak, ja æu jutros pivo jer je stigla koleginica iz Belgije. Dobro jutro

DarkoN

Dobro jutro, mada bih prije trebao reci dobar dan. Moze i meni jedno pivo i pice za sve u kafani. Petaaak jeee.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


ninodragoljub

Dobro jutro svima, meni kratka i piæe za prvog koji se pojavi.

DarkoN

 ole ole ole

Taj sam.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Pice i od mene za ostale prisutne.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

©ta je ovo? Noæ subota na nedelju, pola tri a nikoga u kafani!? Kao da smo, ne daj Bo¾e, u Japanu. 3:(

DarkoN

Quote from: ninodragoljub on 16 June, 2013, 02:37:25
©ta je ovo? Noæ subota na nedelju, pola tri a nikoga u kafani!? Kao da smo, ne daj Bo¾e, u Japanu. 3:(
kako nema nikoga :P . Od mene tura piva  (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

DarkoN svaka èast, da si Indijanac zvali bi te ''Bik koji ne izlazi iz kafane''  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

sta da ti kazem, kondicija mora da se odrzava  :bravo::( :bravo::( :bravo::( (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

millons

Dobro jutro, kratka i svima po ¾elji.

mijat

dobro jutro  regge najzad ponedeljak  (:smijeh: te¾ak vikend

DarkoN

dobro jutro i od mene. kako ne volem ponedeljak...  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

serzinjo


brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...