• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Prijedlozi za sezonu 2013/2014

Started by Radiohead, 02 September, 2013, 15:34:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik

Ja predla¾em da nam neko iz OC-a okrene janje.

mijat

ja predla¾em da pored svakog ski lifta postave klupice (kao na praèi), malo da se noge odmore i da se lizne pljoska  anan

Korisnik

Quote from: mijat on 03 October, 2013, 14:01:08
ja predla¾em da pored svakog ski lifta postave klupice (kao na praèi), malo da se noge odmore i da se lizne pljoska  anan

Odlièna je ova Mijate!!! :)

ninodragoljub



Radiohead


acovuk


Radiohead

Quote from: mijat on 03 October, 2013, 14:01:08
ja predla¾em da pored svakog ski lifta postave klupice (kao na praèi), malo da se noge odmore i da se lizne pljoska  anan
I ovo je OK, stavise super

Kova

Quote from: Radiohead on 04 October, 2013, 08:38:50
3. Odredjena trzista (skijasi iz Hrvatske, Srbije) ne prave razliku izmedju cijene karte koja je bila 17EUR a sada je 19eura. 2EURA njima nista ne predstavljaju na 10 dana skijanja

Pa u tome i jeste stvar, drzi cijene za strance to je ok, al pripazi domaceg. Jer mogu se i lokalci ubezobraziti, nek bude par blokada puta i slicnoh problema, sve to fino promovisati u negativnom svjetlu na internetu i eto ti anti-reklame (problema) za sledecih nekoliko sezona. MIslim moze i bezobrazno. Naravno, to je zadnja opcija.



Radiohead

Evo sta smo napisali :
1.   Proooooosiriti Parking-Poljice
2.   Prodaja karata vikendom na vise mjesta
3.   Ponuda hrane i pica kod staza
4.   Ski partole zbog divljaka
5.   Asfaltirnje (mozda je i asvaltiranje :))) Poljice-Sator, gdje su one rupe
6.   Ciscenje staza
7.   Radno vrijeme liftova do 09:00 - 16:00 (za skijase, ne za radnike)
8.   Snowpark
9.   Odrzavanje staza i u toku padavina + jos jedno peglanje  oko 12:00 kad nema padavina
10.   Popust na ski pas radnim danima
11.   Direktni kontakt sa OC Jahorina preko www.jahorina.org
12.   Rostilj/janje od strane OC Jahorina
13.   Klupice kod polaznih stanica
14.   Popust za roditelje sa djecom
15.   Popust za lokalno stanovnistvo (ako je moguce ukljucujuci i Sarajevo  :))))

drasko


BL


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...