• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ski centar RANÈA-Jajce sezona 2013-2014

Started by kron1010, 03 September, 2013, 09:05:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



kron1010

Ski Centar ''Ranèa'' - Jajce Internet stranica i kamere pocinju sa radom u subotu 30/11/2013

Ski Nedjo

QuotePripreme u tijeku.
Pustanje ski lifta u rad planirano je u subotu 14.12. Ako bude dovoljno snijega. Pozdrav

FB Page:Ski Centar ''Ranèa'' - Jajce


Ski Nedjo

Link internet stranice:   http://www.skiranca.com

Kazu kamere ce biti aktivne od Petka, pise kamere vjerovatno ce ih biti vise od jedne.  ole ole

Inace izgleda sajta mi se svidja, zaboravili su staviti cijenu nocnog skijanja. Gore sam vecinom na nocnom pa me zato zanima vjerovatno je ostala 15KM kao i prosle sezone.


Ski Nedjo

U pravu si ja sam bas sad pokusao otvoriti preko telefona, i katastrofa je ali rijesice oni to. Sve ostalo je i te kako dobro.
Rekli su da ce kamera proraditi u Petak ali nista od toga jos ne radi, alii imaju jos vremena svakako snijega nema dovoljno.
Da bude snijega a stranica i kamera i nisu toliko bitni.   (snow) (snow)


Ski Nedjo

U potpunosti si u pravu, tako je bilo i na Kupresu snijeg vec odavno pao a oni nemaju kamere.Uvijek se za sve radove ceka Decembar ni meni to nije jasno nikako.

loop

allways stand sideways!

Ski Nedjo


kron1010

Naravno...bez "bijelog nista "  (snow) ali ove godine izgleda slabo........

otrov

Stranica je kriminal, ali nema veze vjerovatno je za DZ :) hoce li biti skijana ovaj vikend ? :)
share it with friend or two