• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

dobro jutro, sa prvim snegom je ¾ivnuo i forum  :bravo::( u to ime æu da popijem  (R) (R)

brera

Quote from: skiDeki on 26 November, 2013, 07:06:29
Ko je za klasiku. Ja sam se juce napio nazdravljajuci za Brerin prst (Y)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Daj turu za cijelu kafanu i za Darkona takodje.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Prst ostaje. (:smijeh: (:smijeh:

ninodragoljub

Dobro jutro, kratka pa ¾urim da èistim auto od snijega.  (Y)

borisBP


DarkoN

Dobro jutro.  regge Snijeg je pao, sad se ceka odluka skija li se ili ne za vikend
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


looka

Pozdrav svima, ide tura!
Zna li neko je li padao snijeg ovih dana na Jahorini?  regge

DarkoN

hoce li raditi praca sutra?
Mijate nema sezonskog ove godine... izrazavam svoj protest  devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MilanP


dr.zela

Pozdrav ljudovi,tura i od mene za sretnu i uspjesnu sezonu. (PIVA)

mijat


skiDeki

Dobro jutro, klasika klzi polako :-) mijate, hocemo li na sajam da obnovimo opremu?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP

Dobro jutro. I ja æu klasiku. Da se malo ugrejem.

mijat

Quote from: skiDeki on 28 November, 2013, 07:06:14
Dobro jutro, klasika klzi polako :-) mijate, hocemo li na sajam da obnovimo opremu?

oskudacija deki i kod mene a ne samo kod darkona  (:smijeh: ja sve imam, ako ti trebaju skije imam i za tebe  regge

DarkoN

Dobro jutro.  regge Od nove opreme za mene nista ove sezone, nova godina je nova godina  :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...