• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

danas æe biti biti red skijanja, red rakije. vreme odvratno  X(

skiDeki

Samo da do kraja ne bude red  rakije, pa red rakije pa red rakije pa...    dance1 dance1 dance1
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dr.zela

jutro ljudi,ja bi kafu,rakiju. regge
napolju neko o sivilo,kisa,najstrasnija oblacina a temp. u plusu do pm 3:( 3:( 3:( 3:(

skiDeki

Dotore na krov i tarlahaj, nema nam druge. Rakija je tu  ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Vidim ja da se u ovoj kafani nista ne mijenja. Jedino sto se slabije pije kako mene nema.  (:smijeh: samo da vas pozdravim iz ove velike selendre u koju sam dosao. I naravno okrenem bar 3 ture pica. Necu ja kao mijat da otputujem a ni pice da zovnem raji u kafani  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Hahhaha nema druge nego da se ugledas na breru... Pocni da pravis spisak... Ima jedna stvar ukojojse uvijek slazemo... To je kada govorimo zivjeli  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro  regge da popijemo klasiku pa da krenemo. nisam siguran da æe biti skijanja danas  (rain)

dr.zela

jutro ljudi,i ja sam za klasiku,daj regge
opet kisa  3:(

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dr.zela

 WTF
ima jedna oooooopasna izreka,sto vidis u selu nadaj se i kod sabe. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
mijate,neka ti je bog na pomoc. hug:(

skiDeki

Dobro jutro, klasika je spremna, valjda je necu sam piti :DD
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ritta

 WTF
Sorry na praznom postu  :X
Dobro jutro vam zelim...uz kavicu naravno  regge

mijat


dr.zela

Neces deki,jutro... :))
I ja cu klasiku,pa na posao...