• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Vaistinu se rodi!!! Takodje, svima koji slave zelim srecan bozic!
Ko je za neko picence neka navrati:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Eto vratio se i ja. sad ce i snijeg da padne jer poslije plaze skijanje najbolje dodje  devil:( Dvije-tri po cetiri-pet-sest tura od mene  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP


mijat

dobro jutro, meni duplo  regge poèeo sam raditi  X( X( X(

brera

Dobar dan.  8)) 8)) Kad ja poènem opet radit bièe  X( X( X( X( X( X( zato  (PIVA) za ¾ivce. Ups, rezerva  (PIVA) ako uleti Darkon.

skiDeki

Izgleda da cu ja Darkonovo pivo popiti, on ce doci malo  kasnije zadrzao se kod majstora, otisao  je da mu centriraju oci (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


DarkoN

Da ukosile su se od kineskog piva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Idemo popiti jos po jedno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobro jutro.. gde nestadose oni silni ranoranioci? Ja moram sam da popijem :SS
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 09 January, 2014, 09:24:30
Dobro jutro.. gde nestadose oni silni ranoranioci? Ja moram sam da popijem :SS
Ugledali se na Hareta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

od pola 6 sam budan ali ne sti¾em da se javim  :X obeæavam da æu sutra spremiti kaficu dok se vi probudite  hug:(

DarkoN

Jos cemo pomisliti da vi u drzavnim firmama nesto radite   devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobro jutro, ups, dobar dan.  ;)) U kafani Deki moj, nikad nisi sam.  8)) Ide spisak kod mog prijatelja.  devil:(