• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Daj i meni klasiku,a prognozu slobodno gledaj ali za Nasfeld

brera

Dobro jutro. Klasika. regge

DarkoN

Dobro jutro.  regge I ja se javljam spreman za tarlahanje....  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ima da otegnes m....a dok ne zapada, ali sta ces, mora neko i to :DD
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Ajd pa da poèinje od danas dalje zima.  (Y) Daj dva  (PIVA) (PIVA) za Darkona, jedan da popije, u drugom da ladi m... 8)) Ma mo¾e u oba dva da ladi i onda.... (:smijeh: Daj turu na moj raèun, kraj bolovanja, za dan, dva u nove radne pobjede. :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Od kako sam bio u Sloveniji poceo sam i vino da pijem. Dobio sam flasu domaceg vina od jednog covjeka koji je bio na bolovanju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

vino je bilo takvo da sada mnogo cesce pijem vino. trazim ovde neko koje je slicno. a sto se tice toga gdje si dosao da me vidis i na koliko za to nemam rijeci... mogu samo da kazem svaka cast, ali to je premalo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Stari, ne seri, nisam ti se udvarao!
Za vino znam da je vrh, ali i ono "ima svoje oèi" odnosno molera.  ;)) Samo da ti je bilo  (Y), to je bitno!

skiDeki

Quote from: brera on 14 January, 2014, 16:53:45
Stari, ne seri, nisam ti se udvarao!
Za vino znam da je vrh, ali i ono "ima svoje oèi" odnosno molera.  ;)) Samo da ti je bilo  (Y), to je bitno!

kakav odgovor :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


brera


mijat


lola

evo i mene,zato je snijeg pao hehe..
neka pada bilo je i vrijeme pa da se vidimo gore uskoro anan

borisBP

Dobro jutro. Sad æu dve da popijem za ovaj sneg. Èudno, sneg u januaru.  WTF