• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Sve ovo sto si nabrojo je bolje od rada

borisBP

Dobro jutro. Mrski ponedeljak. Klasika je na stolu.  regge

DarkoN

Dobro jutro  regge Pridruzujem se Borisu...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

pridru¾ujem se borisu i darkonu  regge

skiDeki

Pridruzujem se borisu,.darkonu i mijatu..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Stizem i ja na brojno stanje

brera

 8)) Evo i mene. Na spisku prisutnih ima i Deki, mada ga ne vidim. Valjda su ga juèer zasule bijele pahuljice.  (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Tuj sam ja... ne znam kako bi ti poslao kratak snimak od juce sa jahorine pa da te uverim.. poslao sam vip-u al od njega ni traga ni glasa 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Deki ponesi nam to sto si koristio sinoc... Kakav ce to party da bude  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, palo je malo snega i u to ime ¾iveli  regge samo kad je zahladnilo  ole

borisBP

Dobro jutro. I ja æu da popijem za tu mrvu snega. Valjda æe do kraja nedelje da padne neka ozbiljna kolièina jer vidim da æe minusa da bude.  ideea:(

mijat

ima li te na jahi ove godine? ja te veæ uraèuno za dernek  hug:(

DarkoN

Dobro juto  regge Lijepo je vidjeti snijeg makar i u malim kolicinama. Ali izgleda da cu jos morati sacekati na prvo skijanje ove sezone ...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...