• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

borisBP


BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 21 January, 2014, 08:10:23
Dobro juto regge Lijepo je vidjeti snijeg makar i u malim kolicinama. Ali izgleda da cu jos morati sacekati na prvo skijanje ove sezone ...

Pa kad lutas po Aziji nema se vremena za sve  ;))

DarkoN

Ma ovo snijega sto je bilo do sada isto kao da nije ni bilo. Sve sto je bilo bilo je jako lose. Ali nadamo se da ce biti bolje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

 8)) 8)) Dobar dan. Malo  (snow) pomalo  (snow) ko stari dizel, ali kad se zahukta ima da je  (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)
regge

skiDeki

Dobro jutro, klasika je spremna, za breru litra D2
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP

Dobro jutro. Daj Deki tu klasiku.

mijat

nekako mi je rano za dizel + AD blue (:smijeh: nemojte mi prijatelja dirati  hug:( jer æe biti nevolje

DarkoN

Dobro jutro  regge Sreca pa nije hladno pa ce da upali sa D2 (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

99167 poruka u 1345 tema od 4660 èlana
Najnoviji èlan: daleko_od_jahorine 


ORIGINALNO

brera


skiDeki

Ja vrebam iz prikrajka :<)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat


brera


skiDeki

Mijate posto dolazimo u istom terminu, bice cupavo.. A dolazi i tvoj spriceras pera, tako da ce tebi biti mnogo gadno.. Sa mnom rakiju, a sa Perom spricere fuf
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...