• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Ja zavrsio ciscenje, sad pijuckam krusku, hajde ritta ti kod mene:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ritta

Ha ha mislis ako ga ignoriram sam ce se ocistiti.  :DD
Dolazim...ne trebas dva puta zvati.   (tea)

DarkoN

Dobro jutro.b regge Hoce li ovo napadati vise za normalno skijanje...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ritta

Quote from: DarkoN on 29 January, 2014, 08:16:22
Dobro jutro.b regge Hoce li ovo napadati vise za normalno skijanje...
Sto vrijeme dalje ide sve mi se cini da bas i nece. Na zalost.
Kada se sjetim prosle godine, ne bi mi pomogle ni litre kratkoga da utopim tugu.  ;((

DarkoN

Ne mogu da vjerujem da je kraj januara a da nemam ni jedan dan skijanja ove sezone... Skijanja je bilo za vikend ali kakvog... to nije uzivanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Neko jeste :D . Ma imamo mi strpljenja ali ipak ovo je pravo frustrirajuce. Bas ni jedan jedini normalan dan skijanja do sada...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

ko ti je kriv kad si mesec dana bio u kinu  devil:( tamo nema snega?

brera

 (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)  (K) (K) (K) i litru bjelog i mali sifon!  regge

DarkoN

za to vrijeme je i ovdje bilo proljece  devil:( devil:( devil:( Idemo jos jedna tura  ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Ma kakva muka, sve je to ko bombona  (:smijeh: Bolje je da popijemo jos po jednu nego da pominjemo picajzle  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


brera

 8)) Dobro jutro, kod nas  (snow). ©aljem dalje prema JA. Ide klasika.  regge

mijat

dobro jutro, mnogo hladno jutro  3:( ja æu duklu da se zagrejem  regge