• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Dobro jutro.  regge Brinem se za mijata... Da nisu slucajno uveli radni dan u drzavnim firmama  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


BOJAN-BG

Kosava je posustala,sad ce mijat u akciju  (:smijeh:

HeAd

ja cu popiti samo jednu s nogu, vidim Mijat nije raspolozen  hug:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Nemojte mi druga Mijata dirati, trenutno je malo zauzet, radi na novom projektu koji se zove "ANTI-HARP" austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

i ja cu nesto da popijem. Mrzim ponedeljak.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP


borisBP

ili kao u onom vicu: da proèitam jednu knjigu.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


skiDeki

Dobro jutr, kafana je otvorena, a klasika spremna:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP

Dobro jutro. Da popijemo to kratko pa na posao. regge

DarkoN

Dobro jutro  regge Jutros svi kao zapete puske, spremni za nove radne.pobjede. Kao da je snijeg pao...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Pa moramo da zaradimo dane,kad bude pao sneg da mozemo doci  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Koliko god dana zaradis malo je. Ali ako pogledamo u prognoze i sracunamo te dane izgleda da cemo imati dugo ljetovanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...