• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Ne znam sta podrazumijevas pod vecim neredima. Za mene je ovo vec previse. Sreca pa je samo skoncentrisano oko zgrade kantona.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

I na kraju ko ide za NASFILD sto rece mijat  (:smijeh:,znamo ko neide

mijat


DarkoN

Ja cu samo da vam spremim klasiku da se ne mucite kada ustanete  :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

E, svaka ti cast, hvala. A sta si.ti radio do tako kasno? Da nisi protestovao (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


borisBP

Dobro jutro. Klasicno.  regge

mijat

dobro jutro  regge ima li snega  (:smijeh:

DarkoN

Da da radio sam trecu smijenu  (:smijeh:
Kakvi protesti moj deki. Da se onoj bagri pridruzim sto rusi sve pred sobom... Nikada!!! Postujem ogorcenost ljudi trenutnim stanjem, i ja se isto tako osjecam. Ali definitivno nije nacin spaliti zgrade, zajedno sa svom arhivom(jos iz vremena austro-ugarske), povrijediti preko 100 policajaca i uz sve to unistavati privatne automobile ljudi koji su parkirali na pogresnommjestu upogresno vrijeme.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


HeAd

Zalosno da se mitingovalo doskoro za JMBG, a sad bagra spali sve pa i maticne knjige rodjenih...katastrofa WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


BOJAN-BG

Posle ovog clanka moramo pohvaliti OC posto misle o nama i nece da prave vestacki sneg  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:,Mijate kolko su ti platili da objavis ovo na forumu  (:smijeh:

mijat

dobro jutro, klasika je na stolu  regge

HeAd

Tura, od macije veljace nista WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4