• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera

Dobro jutro. Klasika. 8))

skiDeki

Da i ja svrnem u kafanu pre Mijata :DD
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


DarkoN

Dobro jutro.  regge Kada nije padao onda kada je trebao ne mora ni sada. Samo mi nisu jasni ovi sto misle da ce da bude skijanja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skidub

Quote from: DarkoN on 26 March, 2014, 09:36:48
Dobro jutro.  regge Kada nije padao onda kada je trebao ne mora ni sada. Samo mi nisu jasni ovi sto misle da ce da bude skijanja.
jutro svima regge zasto nebi bilo skijanja?

DarkoN

zato sto je palo 15-tak cm snijega na toplu zemlju i sto nece izdrzati vise od dva dana...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP


taraba

Quote from: DarkoN on 26 March, 2014, 09:36:48
Dobro jutro.  regge Kada nije padao onda kada je trebao ne mora ni sada. Samo mi nisu jasni ovi sto misle da ce da bude skijanja.
Sta nije jasno.
Samo zavisi od OC Jahorine. Padat ce jos dva dana , zahladjenje ide.
Ima cca 25 cm , bit ce 35 ili cak i vise  .
I sta ti je problem sa skijanjem??
Ili si zelen ili nisi odavde

brera

Dobro jutro. Klasika.  8)) Pogled na cam daje utisak, da je zima tek poèela. regge

mijat

dobro jutro, da i ja budem pre dekija  regge kratko za mene

skiDeki

Dobro jutro.. Kad si vec poranio smuckaj nesto da popijem:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Dobro jutro  regge Moze klasika
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: taraba on 26 March, 2014, 18:27:40
Quote from: DarkoN on 26 March, 2014, 09:36:48
Dobro jutro.  regge Kada nije padao onda kada je trebao ne mora ni sada. Samo mi nisu jasni ovi sto misle da ce da bude skijanja.
Sta nije jasno.
Samo zavisi od OC Jahorine. Padat ce jos dva dana , zahladjenje ide.
Ima cca 25 cm , bit ce 35 ili cak i vise  .
I sta ti je problem sa skijanjem??
Ili si zelen ili nisi odavde
Bolje je da ne odgovorim na ovo. Sto se mene tice idi na skijanje i danas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Koje ce staze sutra raditi? MOzda taraba zna... Ja cu jedno pivo, ostali nek' se izjasne.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...