• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


skiDeki

Ja cu isto sto i ti, da ne pijes sam:-P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Ma gdje ce piti sam, ima nas kao da je sezona (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP

Dobar dan. Malo da poveæam promet.... regge

taraba

Quote from: DarkoN on 01 April, 2014, 09:15:05
Dobro jutro. Klasika. Nikako da nam se javi Taraba da nam kaze kako je bilo na skijanju...
Pa cuj . Nije bilo kao u najboljim uslovima. ASli je bilo dobro. Lijep vrijeme. zeljo , par zica , Rajska vrata i sta jos treba??
Cinizmu nema mjesta.
Zivio ti meni .

mijat


DarkoN

Dobro jutro  regge Omladinac poranio kao da je na radnoj akciji pravljenja pruge Brcko-Banovici (:smijeh: (:smijeh:
Moze i meni klasika.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobro jutro. Klasika. regge

ninodragoljub


mijat


brera


mijat


brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Mislim da znam ko bi trebao biti meta.  (:smijeh:

mijat

petak a prazna kafana  :X

DarkoN

Dobro jutro regge Evo mene da popravim brojno stanje. Petak je skoro pa moj najdrazi dan, drazi mi je samo onaj kada je plata  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...