• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Dobar dan.  8))  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (K) (K) (K) (tea) (tea) (tea)

brera


HeAd

Nema nikoga...pa da, slabo pijete zato i jesu poplave... (PIVA)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Jesu preziveli svi sa foruma

mijat


millons


brera

 fuf Dobar dan.  8)) Ide tura na moj raèun, pa se nadam, da se javi bar neko. Kao mamac ide litra bjelog i 3 kapi sifona, te nekoliko  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)  8))

DarkoN

Nije me bilo neko vrijeme ali magicne rijeci i dalje rade  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Zivjeli... ide tura i na moj racun...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, konaèno!  regge

mijat

ni mene nije bilo neko vreme ali magiène reèi mog prijatelja èine svoje  ole mo¾e tura i na moj raèun  regge

DarkoN

Ko bi rekao da nakon takve pauze magicne rijeci ucine cuda  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Novi dan, suncan... moze klasika :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

Ni mene nije bilo dugo, ali volim da cujem te magicne reci:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Ma nisam na godisnjem, nego ovako ujutru uspijem malo da uletim da vidim sta se desava. Medjutim najcesce nista... Izgleda da cemo morati renovirati kafanu jer ova slabo radi  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

u pravu si  (Y) meni se ni ime ne sviða, deki stvarno nema smisla za imena kafana ali zato kada uðe u kafanu ne zna da izaðe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ko je za  (PIVA) (PIVA) (PIVA)