• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Dobar dan.  8)) Mo¾e tura na moj raèun, polako se skupljaju drugari. hug:(

DarkoN

Ma mi smo ovijek tu kao pravi ovisnici. Samo sto se ponekada nema vremena za pisanje. Ali to ipak nije opravdanje da ne popijemo jednu, dvije i nekoliko trecih tura  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Srecan rodjendan Deki! Mi cemo da pijemo a racun ces dobiti postom  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat

na èega si konkretno mislio  (:smijeh: spomenuo sam velike ribe  regge

brera


skiDeki

Hvala vam prijatelji, ja cu da platim sve sto ste popili, a ja cu jednu kiselu da se malo prosusim sto bi rekao mijat:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


DarkoN

Sta mislite koliko ce trebati Dekiju da se osusi?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Mi mozemo popiti po nesto dok se on osusi  :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera


DarkoN

mislim da nije dobro da se poveca nivo krvi u alkoholu jer to moze izazvati sok  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Auuuuuu ovo je vec zabrinjavajuce... kafana ovako dugo prazna... pa to se nije nikada desilo  ;(( ;((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...