• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


DarkoN

Koliko cesto dolazite, od svake plate da zovnem po jednu turu bilo bi previse  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

zbog takvog racunanja vremena ste vi jos omladinici  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Opet tura od mene da me ne prozivate  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

 regge Dobar dan. Èujem neko zove, proziva  8)) Popièu sve, dok si Darkon nije predomislio, u ime i za mog prijatelja Mijata, da se sretno vrati iz Rima.  8))

DarkoN

Izgleda da vam covjek mora pozivnice slati za kafanu  devil:( devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Pa koliko smo cesto tu a i koliko na navrati bojim se da ce svemu da isteken rok trajanja  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Vi omladinci naletite bar ponekada, a ostalih nema nikada...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera

Dobro jutro. Klasika.  8)) Ako je ¾iv, ne pokazuje to.  regge

mijat

evo me prijatelju, svratio na klasiku regge da se podsetimo starih vremena kad je kafana bila puna.

DarkoN

I ja sam tu... mora neko sacuvati obraz omladine posto od ovih ostalih nista nema... javice se tamo pocetkom oktobra  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
da mi popijemo po koje pivo kad smo vec tu  :bravo::( :bravo::(  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Ajd, ¾ivjeli!  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)  8))

mijat


DarkoN

Dobro jutro. Vrijeme je da se pocne klasika spremati svako jutro... za sada nas je trojica.... valjda ce i ostali da se pridruze  :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...