• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mijat


DarkoN

Slazem se Mijate sa tobom... kada bi pricali o tome sta se desava gore... mogli bi da pisemo jedino o vremenskoj prognozi.... Zato cemo da popijemo koje pivo u iscekivanju ostalih i nekih pozitivnih desavanja  (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera

 8))  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)  (R) (R) (R) (R)
A za one koji se kriju, nema jih pa jih nema... (guz)

mijat

ko ti je ovaj guzonja  (guz)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

pitanje je samo da li se ovo odnosi na jednog ili na vise njih  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

èekamo breru da nam otkrije tajnu  regge

idem na pecanje, ako opet bude medalja javljam se  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: mijat on 22 August, 2014, 11:57:57
èekamo breru da nam otkrije tajnu  regge

idem na pecanje, ako opet bude medalja javljam se  (:smijeh:
a ako ne bude onda nisi bio na pecanju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

moram da te razoèaram, osvojili smo treæe mesto ali smo uhvatili najveæu ribu od 14.90 kg  regge


brera

Dobro jutro. Klasika.  8)) Skoro èe zima.  :bravo::( Bravo prijatelju.

Radiohead

Pozz narode  hug:(

brera

Dobro jutro. Klasika. regge

mijat


DarkoN

Ako mi budemo pili u njegovo ime on ce dva mjeseca da bude pijan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera