• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera

Dobro jutro. Klasika.  8))

DarkoN

Dobar dan, malo posao zeza pa kasnim. Posto nikoga nema u kafani, ostalo je klasike i za mene  :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Dobro jutro.... danas sam ranije tu  :bravo::( :bravo::(  Ali posto samo ti i ja dolazimo imamo mi klasike za citav dan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Mogo bi mornar Hare malo poèastit.  regge Promjenio momak status na FB, u stanje pripravnosti, pred uzbunu!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


mijat

dobro jutro, da se sluèajno darkon ne javi ranije  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: klasika je na stolu  regge

DarkoN

Da ne kasnim previse... tu sam i ja  :bravo::(   A sto se tice tog ustajanja kasnije... davno proslo vrijeme, nazalost
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobro jutro, glumim Darkona.  regge

mijat


brera

Dobro jutro. Klasika.  regge  Prijatelju èuvaj se!  hug:(

DarkoN

Dobro jutro  regge PEEETAAAAAAK  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Kako je ova kisa svaki dan mi isti jbt, i ne kontam da je petak