• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

>NOVA KAFANA<

Started by skiDeki, 21 November, 2013, 16:56:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Radiohead

Umro forum, treba nesto zakuhati, objaviti kakvih sadrzaja da se privuku narodne mase, kakva golotinja ili politike malo  austin:(

mijat


brera

Dobar dan.  8)) Skoro nikog na forumu, valjda svi spremaju drva! Ufffffff, izgleda da èe bit jebena zima. regge

mijat

gde si prijatelju? nemoj se baviti vremenskom prognozom nego zovni turu  regge

brera


DarkoN

Nekome hoce sigurno :D Moze i meni to pivo da se ne ugrije  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 15 September, 2014, 16:17:45
Nekome hoce sigurno :D Moze i meni to pivo da se ne ugrije  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Pored tebe i mene, ili mene i tebe?? Ni sluèajno!  8))

mijat

koji je ovaj darkon sisar  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jesi li uzeo sezonsku?

DarkoN

Nisam jos... ali cu zato uzeti jos jedno pivo  :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan.  8)) Mogo bi VIP i u kafanæe, kad se veè javio, da zovne turu!  regge

looka


DarkoN

Ko bi rekao.... skupljamo se polako... :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


borisBP

Dobro jutro. Vidim da je na forumu sve po starom. Jedna tura za sve koji naiðu.  (PIVA)

mijat