• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kopaonik sezona 13/14

Started by Nichifor, 28 November, 2013, 22:26:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Milos CTS


mijat


BOJAN-BG

E mijate svaka cast,ubo si  vreme ideala,ipak je drzavna firma bez premca kad se moze i na kraju godine na skijanje

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

skiDeki

Nek si i ti mijate ubo pravi termin, uzivaj pun gas, a ja cu uzivati dok ti budes rintao :PP
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


ritta

Koliko sam skuzila mijat ti si trenutno na Kopaoniku.
Kakvo je tamo stanje sa snjegom i stazama....

borisBP

Da se javim prvi put od subote:
Staze su pristojne koliko je malo snega i puno skijasa. Ljudi rade dobar posao u trenutnim uslovima. Sve u svemu sobzirom na prolece zadovoljan sam sto mi nije propao termin.

borisBP

Da se javim sa lica mesta. Staze su jos ok mada se pojavljuju kamencici. Danas veliki broj skijasa.

Milos CTS



Milos CTS

Radili sinoæ, a rade i sada

Temperatura: -3 °C


zburkos

Sad citam u novinama, direktor Skijalista Srbije kaze kako je pravi potez i spas ove skijaske sezone na Kopaoniku bila proizvodnja vjestackog snjega u novembru i da u ovom periodu je za 30 % vise gostiju nego prosle godine... :)).
Na Kopaoniku radi 13 staza, na Staroj planini tade dvije staze i gondola a Zlatibor je zatvoren za skijanje zbog visokih temperatura i blizine mediterana.

Milos CTS

Radno vreme ¾ièara: 8:30-16h