• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2013-2014

Started by vip-jahorina, 29 November, 2013, 14:56:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nakon cjelodnevnog skijanja, druzenja, cuganja, odlucih da bi bilo shodno da se javim sa par svjezih informacija.
Zeljo je danas bio vrh (za vecinu prilicno tvrd) i mislim da bez obzira na temperature moze izdrzati (onaj vjetar sa one strane svijeta necemo spominjati)

Praca: dosli su neki strucnjaci iz Francuske koji su navodno preuzeli snowstar firmu koja je jos prosle godine bankrotirala. Ja i ostatak ekipe iz uredjenja staza  misli da bi ukoliko uspiju na vrijeme otkloniti probleme na zirafama, do subote staze mogle biti pripremljene.

Sta ce raditi u subotu niko ne zna (jos ni zvijezde nisu sigurne). Ali derneka ce biti. Sutra dolazi par stotina studenata iz Srbije, sto znaci, derneci do iznemoglosti, dj & partys across the Jahorina.

acovuk

 ole ole ole ole ole ole ole (snow) ole ole ole ole ole (snow) ole ole (snow)                       
Vidimo se u nedelju
regge (PIVA)!

Tonik

izvinjavam se ako je off tema ali zanima me za koliko para se moze iznajmiti board i buce gore na jahorini..??
i think too much i drink too much


panjkov

Danas izgleda da je ratrak prosao i Poljica? Pretpostavljam da je to zbog zurke u subotu, jer na stazi nema dovoljno snijega za skijanje.



goghie

Quote from: Tonik on 12 December, 2013, 10:50:54
izvinjavam se ako je off tema ali zanima me za koliko para se moze iznajmiti board i buce gore na jahorini..??

Koliko ja znam, rentanje borda i buca je 15 KM, maksimalno 20.
I can go with the Flow...

Sajtrix

DJ Sajtrix

dr.zela

lose,lose,lose... trass

odustajem od dolasa za vikend.

vip-jahorina

evo mene sa Jahorine sa svjezim informacija. Ali prvo da obavim neke obavaze, pa se javljam sa slikama i vijestima

Ali ajmo ipak u novu temu i stanje na Jahorini 1.dio  :bravo::(