• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 12 December, 2013, 17:18:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Direktna informacija iz OC-a:
Moram da napomenem da su za sve rekli "trebalo bi"...
Znaci, za vikend bi trebao raditi Zeljo, lift Poljica kao i Baby lift, te jedan 6sjed za pjesake (u gornjem djelu nema dovoljno snijega ili je odpuhan

Sva tri dana ce biti prgram, stpo u organizaciji Oc-a sto privatne zurke. Sergej Trifunovic, kako su nam rekli nece doci.

Evo par danasnjih slika:




























Ski Nedjo

Uvijek me obraduju tvoji izvjestaji, slike su samo za pozeljeti jos samo da je malo vise snijega.
Ali doce i tooo  (snow) (snow)

ninodragoljub


Radiohead

Smijesno mi to za Sergeja, antireklama za planinu generalno. Lik je faca, al hajde, forum je antipoliticki i treba takav ostati...

ninodragoljub


Radiohead

Danas je malo javnih mjesta koja se eksponiraju sa tim 'da nekog ne zele'...al nebitno na kraju!


Nikola008

Mislio sam doci, ali samo ce par zica raditi, a te staze ce ce poderati za 3h maximalno..

Da rade 6sjedi bilo bi drugacije, ali sta je tu je, snjega jos nema i jbg   trass trass trass trass trass trass trass     (snow) (snow) (snow) (snow)

vip-jahorina

Kao sto sam napisao, "trebalo" bi.

Nego ova (Ana Stajdohar) ce pjevati na otvorenju  :bravo::( 8))  :-*  ludzatobom:((
Manite se ludih komentara, jer politika ovdje znaci 1000% ban!

Stale



Stale


vip-jahorina

Staza Poljice su spremne za skijanje, obisao sam danas.
Problem je liftu, da li ce biti spreman do subote.

Ski Nedjo

Sergej Trifunoviæ jeste faca ali sam ubijedjen da je Jahorina jos veca faca...
A muskarcima koji budu gore mozda je i bolje sto dolazi Ana.  ludzatobom:((

panjkov

Znaèi, u subotu je ®eljo jedina sigurna opcija?