• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 12 December, 2013, 17:18:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


ninodragoljub

Quote from: vip-jahorina on 12 December, 2013, 21:05:15
Kao sto sam napisao, "trebalo" bi.

Nego ova (Ana Stajdohar) ce pjevati na otvorenju  :bravo::( 8))  :-*  ludzatobom:((
Manite se ludih komentara, jer politika ovdje znaci 1000% ban!


:bravo::( ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Milos CTS


vip-jahorina

Sinoc je doslo vec par autobusa studenata. 
Danas ocekujemo i mnoge druge goste.

BOJAN-BG

Mora da je VIP bio u odboru za docek,treba smestiti tolike studentkinje

dr.zela

I ja se prijavljujem za taj odbor...bez ikakve nadoknade,honorara devil:(

valja djeci pomoci oko prevoza,smjestaja...planina je to,nije im lako... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

racunaj me vip-e

raca

Quote from: vip-jahorina on 12 December, 2013, 21:05:15
Kao sto sam napisao, "trebalo" bi.

Nego ova (Ana Stajdohar) ce pjevati na otvorenju  :bravo::( 8))  :-*  ludzatobom:((
Manite se ludih komentara, jer politika ovdje znaci 1000% ban!



Kakav politicki komentar, lik je glumac i kvazi-muzicar, dobar glumac ali iritantan covjek. Njegova iritantnost dolazi do izrazaja na njegovim muzickim nastupima.

S druge strane... Anini nastupi pored dobre svirke...  :-*  :-*  :-*

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

uh raca imas sve moguce dozvole da skrenes sa teme  (:smijeh:

JoVanSnoW

Raja do ajaj

3d


vip-jahorina

Kao sto sam vec par puta skrenuo paznju, i objavio koji video sa staza da svi se mogu u uvijeriti u stanje kakvo jest.
Ja licno sam se dobro naskijao, ali se mora uzeti u obzir da sam skore sve dane bio gotovo sam na stazi.

Lift Zeljo je pred izdisajem i njegov kapacitet je puno manji nego gore navedeno. Niz stazu poljice sam se na skijama spustio, i nije mi nista losija bila nego inace kad ima vise snijega. Opet razliciti ljudi bacanu razlicite dezinformacije.

Cinjeni a jest da ima snijega malo, ali to je objavljeno na nasem portalu na par mjesta. Tako da je sve cisto i svakome samo prepusteno da procijeni kako jest. Nase je da izvjestavamo o stanju, a ostali sami prosudjuju kako jest.

Jos jednom, po meni staze su za ovu visinu snijega vise nego dobre (skijao sam na metar snijega gdje su staze bile puno losije).
Problem je u ova dva lifta jer su slabi i ocigledno nespremni za sezonu, a za 6sjede nema snijega.

vip-jahorina

Ja sam trenutno na jahorini i ako ko ima posebnu zelju, nek napise, ja cu ukoliko je to moguce pregledati i poslikati.

3d

Kada ujutru poèinje sa radom ®eljo?

vip-jahorina


Stale