• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ski pass i mobitel ?

Started by XplodeHD, 16 December, 2013, 02:14:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

XplodeHD

posto nemam mogucnost da postujem u temu pitanja i odgovori vjerovatno je rjec o nekom bug-u ili slicno pa se izvinjavam unaprijed i ako adminu nije tesko da prebaci temu gdje treba hvala :)

Interesuje me da li neko provjereno zna ili ne provjereno :) kako utice mobitel na ski pass tj da li je moguce da mobitel u blizini ski pass-a osteti ili izazove neku interferenciju sa istim i da ovaj postane necitljiv za aparate ? u koliko dodje to stete da li je moguce zamjeniti sezonski ski pas koji je ostecen, ukraden, izgubljen i za koliko para ? naravno ako posjedujem racun.

Hvala i lijep pozdrav :) (snow)

HeAd

moguce je ako ti je ski pass na magnetnoj kartici...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dugokontov

Moguce je izvrsiti zamjenu karte sa racunom. Ako imas bezkontaktnu plasticnu karticu za koju se placa depozit od 10KM, onda mozes biti siguran od uticaja mobitela - mobitel ne moze "pokvariti" karticu. Ako izgubis tu kartu, onda otidji sa racunom na blagajnu i oni ce ti izdati novu, ali ces morati platiti novi depozit od 10 KM (jer si staru karticu izgubio).

XplodeHD

hvala kolege na odgovorima bitno je da se moze zamjeniti karta ako se sta desi znam da sam prosle zime imao slucaj kada je prestala raditi i zena je rekla da je mozda do mobitela ali mi je nelogicno da sad moram paziti toliko da odmaknem mobitel u neki drugi dzep i karticu u posebni.

BoleBl

Ja sam prosle sezone skijao i sa sezonskim i dnevnim pass-om koji su stajali blizu mobilnog i nikakvih problema nije bilo.
op, op, op, op.....