• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Snijeg....naravno

Started by mini, 25 December, 2013, 10:46:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mini

Pozdrav svim ljubiteljima skijanja,i naravno divne Jahorine,Posto dolazim 12 januara na Jahorinu,
interesuje me dali ce biti snijega,posto se prognze mjenjaju i nesto i nijesu bas pouzdane,
ja se iskreno nadam da ce biti snijega jer opet je to polovina januara  :)). Pozdrav iz Montenegra 8))

Radiohead

Bas mi smijesna vise ova pitanja oko snijega, pa evo i temu smo otvorili.
Malo se onda sve pobrka sa malo losijom organizacijom oko planine i bez veze se vrtimo u krug...
Snijega ce biti to je sigurno, u odnosu na proslu sezonu-kasne padavine.
Recimo prosle godine koja je bila puna snijega ja se bas nisam naskijao iako sam 30min od Jahorine.
U januaru kad sam uzeo godisnji, gore je bio vjetar i magla-pa sam za 7 dana skijao samo 2 dana kako treba.
U februaru je 20 dana bila abnormalna magla
Krajem marta kad sam ponovo uzeo slobodne dane nisu radili 6sjedi kao sto se sjecate jer ''nije biilo velikog interesa skijsa''
Nemoze niko ovdje reci da li ce bit snijega! Iskreno najbolje mi je poredjenje sa ljetnom sezonom ja Jadranu
Ko garantira da nece biti kise onih 10 dana kad si na moru.Postavit cu slike svog ljetovanja prije 5 godina na Cresu pa cete se ismijati

mini

Naravno da Vam ne moze niko garantovati da nece pasti kisa,ali se ljudi kod
nas kupaju i kad je kisa samo da je temperatura normalna za ljetnji period...ja sam samo pitala za misljenje
prije svega ljudi koji zive na Jahorini ili u okolini. Jahorina je prelijepa svakako,ali opet zimi bez snijega i nije bas.....

Stale


mini

Pa nadam se da ce pasti uskoro ,jer mi se i ne skija bas po kamenju :))

Stale

 ovdje nema kamenja



poslednji dan sezone

Stale


Stale


ritta

Cim pitas za stanje na Jahorini odmas svi kao da si ih ubo vilicom u dupe  (:smijeh:
Pa normalno da se ljudi raspituju a vi odmah more,ljetovanje,smrzli se,ovo,ono....
I ja sam se smrzla ove godine na moru od 7 dana 10min.kupanja.
I dobro odlucila prekriziti ljetovanja i prebaciti se samo na zimovanje.
Nitko nikom nista ne garantuje ali je sasvim normalno da ljudi traze informaciju vise....od onih koji su na Jahorini.
Mini biti ce snjega u tom perioduklada ti ides,ne brini.  (snow)

Radiohead

Na kraju krajeva, rezervisite pocetkom/sredinom marta i nikada necete pogrijestiti...
Sad, ja znam da ljudi vole NG, Bozice i slicno da je kao u filmovima - planina, snijeg, idila ali Boze moj nemoze sve nikada...

mijat

dobra tema  regge

do sada sam mislio da samo borderi skaèu ko kenguri a sad me stale demantovo  (:smijeh:

gogo6309

Danas u Austriji u Salzburgu nevjerovatnih za ovo doba godine 19C! Jugo je.U toku noci pocinju padavine ,cetvratak i petak pada snijeg iznad 1500 m.
Ocekuje se od 40-100 cm snijega !Mjestimicno i vise. Izdat je meteoalarm! Moguci problemi sa strujom, saobracaj, lavine itd.

Nadam se da ovo ide dalje prema nasoj Jahorini.Dolazim uskoro.

trueblue

ne znam kako ce vam neko dati informaciju kad je niko ne zna, moze samo nagadjati... svi cekaju svi gledaju iste vremenske prognoze pa tako i ja sam gledam da ukradem koji vikend a rezervisan sam tek u februaru bit ce zatrpavanja do tada ne sikiram se... ali stvarno ne kontam ljude koji pitaju kad ce snijeg kad ce snijeg? niko to ne moze znati planina je to sve se mijenja u trenutku, jedino da VIP angazuje kakvo indijanca da mu kakav tepih i suhi drva odnese na vrh gore pa da on sjedi koji dan gleda nebo ispod oka zapali koju lulicu pa mozda osjeti neki vibru :D mada ni to nije nikakva garancija  austin:(

ritta

Quote from: trueblue on 25 December, 2013, 21:06:29
ne znam kako ce vam neko dati informaciju kad je niko ne zna, moze samo nagadjati... svi cekaju svi gledaju iste vremenske prognoze pa tako i ja sam gledam da ukradem koji vikend a rezervisan sam tek u februaru bit ce zatrpavanja do tada ne sikiram se... ali stvarno ne kontam ljude koji pitaju kad ce snijeg kad ce snijeg? niko to ne moze znati planina je to sve se mijenja u trenutku, jedino da VIP angazuje kakvo indijanca da mu kakav tepih i suhi drva odnese na vrh gore pa da on sjedi koji dan gleda nebo ispod oka zapali koju lulicu pa mozda osjeti neki vibru :D mada ni to nije nikakva garancija  austin:(
o
A bas si cinican, ne smijes biti takav.  puf:)
Ovdje nitko nije trazio da se kaze kakvo vrijeme ce biti taj  i taj dan vec opcenite informacije od ljudi koji su trenutno na Jahorni.
Netko mozda nije snalazljiv poput tebe pa ne moze da pronadje vremenske prilike barem okvirne za razdoblje kada dolazi.
I naravno pa za to i sluzi forum....IZMJENA INFORMACIJA.. ole

mijat

vidim da imamo ombudsmana na forumu  devil:( non stop nekog brani

vremenska prognoza mesec dana unapred nema smisla  devil