• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Povrat akontacije u sluèaju da nema snijega

Started by oscillator, 29 December, 2013, 08:57:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


ritta

Sumljam da ce ti vratiti akontaciju, ne vrijedi ni pokusavati.
Takodjer imam rez.termin u tom periodu i sumljam da cu dolaziti.
Javiti cu se ovaj tjedan i najaviti da ne dolazimo, pokusat prebaciti termin za kraj drugog mjeseca (ako ima slobodno)
Bilo bi ok kada bi priznali akontaciju za taj drugi termin ali iskreno ni najmanje se tome ne nadam.
Zato i postoji akontacija da ti budes siguran da ces imati smjestaj u tom periodu a da iznamljivac takodjer racuna na vas da dolazite.
To je jednostavno tako, zaboravi na povrat iako bi to bila ljepa gesta za iznamljivaca i sigurno 100% pozitivna reklama.

Milos CTS


HeAd

Jedino da ti prebaci za drugi termin ako taj vec nije zauzet...nigdje ti se akontacija ne vraca...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


ritta

Znala sam da ce netko poceti bacati drvlje i kamenje na ovu temu.
Dale, covijek je ljepo pitao ne moras ga odmah napadati.
Bilo bi ok kada bi dozvolili da se prebaci termin i uracunali akontaciju ali iskren ne moraju ni to.
Njihova dobra volja.


ritta

Naravno da je, pa covijek se nada...a nada umire zadnja  ole
Cinjenica je da se akontacija ne vraca i tu nema ljutnje eventualno prebacivanje termina i priznavanje akontacije.
Ali ljepo mu to objasnis, uostalom pa zna on to i sam kada je toliko informiran.  (:smijeh:
Nema tog skijalista s kojim bi ja zamjenila Jahorinu prvenstveno zbog divnih ljudi koju su tamo, uljudni, zabavni, zele pomoci, udodno drustvo, uvijek spremni za dernek kao i za skupljanje ne skijasa i njihove opreme po ski stazi (prosle god.sam povela kolegicu koja je mislila da zna skijati)  :bravo::(



ritta

Ti si dobro i prosao ja sam rezervaciju napravila jos u desetom mjesecu  :bravo::(
Samo se nadam da cu moci odgoditi apartman ali cisto sumljam da cu i to uspjeti.
Cula se sa vlasnikom, kaze covjek ima snjega, pasti ce ga jos dok ja dodjem i biti ce skijanja kao u prici..... (:smijeh:

vip-jahorina

ja provedem oko 6 mjeseci na putovanjima (nisu odmori), takav mi je posao, pa mi nije nikad palo na pamet da priupitam da mi se vrati akontacija ako kojim slucajem se ne pojavim. Cak i dobijem racun jer sam premalo uplatio.

Princip akontacije je da se uplati kao sigurnost dolaska. Na Jahorini ne postoji nikakva garancija za bilo kakav snijeg ili sadrzaj. I ti da imas vikendicu na Jahorini bi sigurno insistirao da ti se uplati akontacija.
Priupitajte svoje prijatelje na moru, da li se u Dalmaciji ili Kvarneru vraca akontacija ako kisa pada? Baba trci za vama da vam vrati novac kad padne kisa  (:smijeh:

Usporedba sa nekom organizacijom tipa Sljeme ili koncert su dvije ama bas razlicite stvari. Vlasnik vam iznajmi vikendicu i samo vikendicu i nista vise. Orilo gorilo, nema price. Da li ce se neko ljutiti zbog toga, to mora on sam odluciti, ali pravila su takva. Niko nije nikoga na nesto natjerao, prevario ili slagao.

ritta

Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2013, 14:08:45
ja provedem oko 6 mjeseci na putovanjima (nisu odmori), takav mi je posao, pa mi nije nikad palo na pamet da priupitam da mi se vrati akontacija ako kojim slucajem se ne pojavim. Cak i dobijem racun jer sam premalo uplatio.

Princip akontacije je da se uplati kao sigurnost dolaska. Na Jahorini ne postoji nikakva garancija za bilo kakav snijeg ili sadrzaj. I ti da imas vikendicu na Jahorini bi sigurno insistirao da ti se uplati akontacija.
Priupitajte svoje prijatelje na moru, da li se u Dalmaciji ili Kvarneru vraca akontacija ako kisa pada? Baba trci za vama da vam vrati novac kad padne kisa  (:smijeh:

Usporedba sa nekom organizacijom tipa Sljeme ili koncert su dvije ama bas razlicite stvari. Vlasnik vam iznajmi vikendicu i samo vikendicu i nista vise. Orilo gorilo, nema price. Da li ce se neko ljutiti zbog toga, to mora on sam odluciti, ali pravila su takva. Niko nije nikoga na nesto natjerao, prevario ili slagao.
"Takav mi je posao"
Jel primate radnike?  :bravo::(  ole

vip-jahorina


ritta


iggy

Akontacija do nekih 30%se ne vraca ja sam rezervirao u 8mjesecu pa je ne trazim to je tako
ALI JA SE JOS NADAM SNIJEGU