• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Povrat akontacije u sluèaju da nema snijega

Started by oscillator, 29 December, 2013, 08:57:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

Uvijek sam se divio ljudima koji rezervisu unaprijed...  :DD
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


JAHORINA13

Nista od vracanja akontacije. ja sam uplatila akontaciju za ljetovanje i posto je bilo lose vrijeme rekli su mi da mi mogu prebaciti rezervaciju za kraj septembra i pocetak oktobra , znaci kad prodje sezona ali s tim da mi se ne priznaje cjela akontacija koju sam uplatila nego da doplatim jos za akontaciju. bukvalno 75 posto od uplacene akontacije da ostane njima jer ne dolazim a ja da jos uplatim75 posto . tako da se ne bunite da je negdje bolje. ljudi zive od toga i oni se obezbijede . i ne pada mi na kraj pameti da necu da idem na more, ali zato nema vise rezervacije nego dodjem i trazim gdje ima mjesta.

BOJAN-BG

Sto jes jes probajte preko BOOKINGA da neplatite,sami skinu ceo iznos sa kartice ako nedodjete



ritta

Evo jedan pozitivan primjer sa Jahorine.
Imala sam dogovoren termin od 04.01 s obzirom da snjega nema ni u najavi nazvala sam vlasnika apartmana i uz obostrano zadvoljstvo smo dog.kasniji termin.
Sve pohvale vlasniku, super pozitivna reklama i moje ce preporuke imati svakako. (A skijaska ekipa nije mala)
I naravno vjernoga gosta u iducim godinama.  ole

vip-jahorina

to pokusavamo vec danima dogovoriti sa svim koji su zainteresovani.
Na licu mjesta gosti imaju savrsene domacine, koji su im na usluzi 24 sata dnevno.
Mi smo danas dobili dva odusevljena poziva gostiju koji se zahvaljuju na fenomenalnom gostoprimstvu...


borisBP


leon

 ole evo da vam javim svoje iskustvo u vezi povrata akontacije,nas dvije obitelji iz ploca smo trebali ici 04.01,na 7 dana i uplatili smo nemalu akontaciju,danas sam otkazao smjestaj i vec se unaprijed oprostio od novcica,a onda cudo gosp GOLIJANIN DOBRO iz apart kuce DOBRO  je rekao da se mozemo dogovoriti za drugi termin i da ce akontacija biti uracunata.Tako da nas je "KUPIO" za cijeli zivot.Covjeka nikada nismo vidjeli do sada niti bili kod njega ,ovim putem mu se jos jednom zahvaljujem.

sina

Nisam nista drugo ni ocekivao od ljudi sa  Jahorine..mozda sad nemaju snijega,ali obraz imaju uvijek.

vip-jahorina

Quote from: sina on 03 January, 2014, 18:40:05
Nisam nista drugo ni ocekivao od ljudi sa  Jahorine..mozda sad nemaju snijega,ali obraz imaju uvijek.

:bravo::(