• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Otvoreno pismo TO Istocno Sarajevo vezano za katastrofalno stanje na Jahorini

Started by vip-jahorina, 31 December, 2013, 16:10:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

suncica

Sokolovic je pokazao da se lagalo cijelo vrijeme i da se obmanjivalo....rece jednu recenicu i upropasti sve - Ko se nadao ovome???? E moj Sokolovicu, skloni se i ne javljaj se vise, uhvati Duska Bogdanovica pod ruku i sakrijte se u misiju rupu, da Vas narod vise ne gleda, lakse ce nam svima biti.....

zburkos

Ovo vise nije smjesno ovo je zalosno pa kakve ovi ljudi daju izjave, porede Jahorinu sa brdom Sljemenom a kaze nemojte porediti sa Kopaonikom to su razlicite stvar, pa sta je Kopaonik ljetovaliste?? :)
A i ova potparolka i ona je prica za sebe sa svojom izjavom ostlai gradovi u regionu su zagadjeni pa dodjite na Jahorinu na cist zrak... :)

HeAd

Najveca smijurija je kad lik uporedi brdo od Sljemena sa Jahorinom WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


zum

Kakav demagog i lazov!!!
Ama bas sve sto je rekao je slagao.

Sto nije spomenuo sebe i kradje u OCu?


skiDeki

Ovo je stvarno zalosno, jadno ili mozda cak smesno, zaista ne znam koju rec da upotrebim..

@Brera koju si bobu uzeo i da li ti je pomogla, ocigledno je i meni potrebna 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Filipino

Evo oglasio se i OC na "otvoreno pismo".

http://oc-jahorina.com/vijesti/saopstenje-za-javnost-menadzmenta-oc-jahorina/

Korisnik

I oni su u pravu, bez da ulazim u tehnicke detalje radi li ili ne radi sistem osnjezavanja...uvijek treba saslusati obje strane, TO I. Sarajevo niko ne kritikuje, niti znam za sta bih ih kritikovao jer ne znam ni sta rade. A sa druge strane i jeste mi malo suveli to sto se oni nalaze prozivati nekoga u izbornoj godini.

suncica

Turisticka organizacija  je iznijela cinjenice koje smo svi znali koje znamo.... A OC se nasao ocigledno uvrijedjenim na iznosenje ovih cinjenica, i sad ispade da je ova direktorica kriva sto nema snijega na planini.... ajmo je sad objesiti, mozda padne....  X(

pfc

Danas gledam slike sa kopa i tornika ljudi skijaju po kakvom takvom snijegu al nema veze valjda ljudi imaju bolje topove!!! a ovi iz oc-a jbg ubjedise nas da je sve ok da se ne smiju kritikovati jer ipak jahorina je drugacijaplanina od ostalih u okruzenju i topovi nisu mogli raditi!! al zato su razvili biznis sa panoramskim razgledanjem jahorine za petaka(5km)kad kupis karte kod rukovodecih ljudi i omladinaca sns-d a ne na kasi dje kosta 7km jbg valja isplatiti kartu koju su dobili za par stotina glasova A sto se tice turisticke org zamjeram samo sto ,se nisu oglasili ranije jer su znali o kakvom se javasluku radi. Sve u svemu trpimo mi obicni ljudi i gosti koji su izdvojili bogastvo da dodju na Skijanje a ne panoramsko razgledanje jahorine


Radiohead

Prosle godine se nije niko vrijedjao i galamio, a situacija organizacioni nije bila nimalo bolja. Samo sto su oko Nove godine i ostalih praznika svi vukovi bili siti jer je bilo snijega da zatrpa sve ove probleme...a da ne kazem da je ovo j.... izborna godina i evo i po forumu gnjave svi sa nekim svojim impresijama
Realno, OC Jahorina nije dobro organizirana firma i ima puno prostora za napredak, ai sto tako nisu bas puno mogli uraditi sa ovakvim vremenom. Zalosno je sto oni ne urade puno ni kada ima snijega,ali evo hajmo ko bi skijao po ovome?