• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party- Dernek 2014.

Started by skiDeki, 18 January, 2014, 17:44:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Ove sezone, kao i ranijih, u organizaciji VIP- Jahorina i svih forumasa, planiran je Party oli DERNEK :)) :))  Do sada je prolazilo vrlo uspesno uz dobru muziku, cugu i prijateljsko caskanje, jednom recju ludo i ne zaboravno 8))

Vip Jahorina team, mi je predlozio da bi najbolji datum bio 15.02. (subota) jer tad je Jahorina najposecenija, samim tim bi i najvise forumasa u tom terminu dolazilo.. Neki bi se zadesili gore, neki ce doci specijalno zbog party-a sto sam i ja cinio..

Zato otvaramo ovu temu gde se mozete prijavljivati ko ce doci, radi lakse organizacije, takodje ovde mozete pitati sve sto vas interesuje..

Samo ukratko za one koji nisu jos bili..

-Svi forumasi su dobrodosli

-Sa sobom poneti neko picence, neki domaci specijalitet, destilat.. sta vam je po volji

- mozete sa sobom povesti druga, drugaricu, komsinicu...
- Sve je BESPLATNO
-OBAVEZNO poneti sa sobom dobru  volju :))
Ovo je ukratko, a sve vezano za party bice smesteno u ovoj temi.. ole ole

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat


BOJAN-BG


brera


BOJAN-BG

Nikako da se pogode termini,sta cemo kad Mijat bira

snjezana

ja bih trebala 15.02. biti na Jahorini pa bi taj termin bio odlièan... da vas bar vidim malo u ¾ivo kad me nema nikad na forumu :)

brera


skiDeki

Oho, bice i prsute, odlicno:-)
Quote from: snjezana on 19 January, 2014, 15:37:43
ja bih trebala 15.02. biti na Jahorini pa bi taj termin bio odliиan... da vas bar vidim malo u ѕivo kad me nema nikad na forumu :)
bravo snjezo, na prvom si bila pa si tri prekocila.. nadam se da ces nas obradovati svojim prisustvom.. dolazi li i sefica?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


snjezana


skiDeki

Ne brojim, naravno, ali imam dobro pamcenje austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Ja ove godine mozda necu doci na dernek. Ali mozda 100% dodjem...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 20 January, 2014, 09:23:58
Ja ove godine mozda necu doci na dernek. Ali mozda 100% dodjem...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
3:( 3:(

Vip je za najvernije forumase (odnosi se na one koji po svaku cenu dodju na dernek) i ove godine spremio poklone iznenadjenja :D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat