• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

je li moguca kupovina opreme u zadnji tren ???

Started by vlatkoot, 20 December, 2006, 13:15:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlatkoot


Krecem iz Podgorice 30. ujutru, imam rezervisano u pansionu WINTER na Jahorini, al imam problem - nisam kompletirao snowboard opremu. Posto je ovdje u PG jako losa ponuda a nedostaju mi vezovi i cizme, da li neko zna je li moguce to kupiti u Sarajevu?

Na putu do Jahorine, svratio bih u Sarajevo da to kupim, naravno sve bih prethodno dogovorio telefonom, al' mi treba kontakt.
Bio bih bas zahvalan ako neko zna kontakt neke ski/snowboard radnje u Sarajevu (mail, tel., bilo sta).

Pozdrav.

jahorinac

U Sarajevu opremu mozes naci u Intersportu koji se nalazi u Mercatoru. Izbor je dosta dobar, i sigurno ces naci ono sto ti treba, od pancerica, stapova, skija, vezova, rukavica, jakni, hlaca, ukratko, sve sto je potrebno za skijanje.

vip-jahorina

u skenderiji takodjer. tamo imaju dvije - tri trgovke sa opremom.
Na Stupu ima polovne opreme za kupiti. Nisu bas puno nize cijene, ali se moze nesto izvuci.

vlatkoot


Da nemas imena ili bilo kakav kontakt tih radnji u Skenderiji?

vip-jahorina

ne znam kako se zovu, ali u podrumu skenderije ima ih dosta. to je nesto kao mali trzni centar, sa prilicno puno radnji.
ja bi isto prvo pogledao u merkatoru, pa ako ne nadjes nista, onda u skenderiju.