• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Obiljezja Republike Srpske na Jahorini?

Started by kobajagi3, 28 January, 2014, 09:24:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kobajagi3

Da li mislite da na Jahorini, barem na jednom mjestu, treba da bude istaknuta zastava Republike Srpske?
Licno mislim da treba.

Ime

Ja sam iz Sarajeva, ali to mi ne bi smetalo zato sto sam prevazisao pitanje zastava i obiljezja. Nedavno sam se vratio sa skijanja u Italiji, i prosao sam Sella Rondu ali nisam nigdje vidio obiljezja Italije. Zato sam vidio obiljezja staza, pa bi vjerovatno bilo svrsishodnije da se obiljeze staze na Jahorini jer dosta ljudi koji su gore prvi put imaju zamjerke bas u vezi slabe obiljezenosti staza

kobajagi3

Da neko ne shvati pogresno, pitanje moze djelovati osjetljivo. Mislim da na vidnim mjestima treba da budu istaknute i BiH i zastava RS. Govorim o cistoj promociji drzave, ipak tu dolazi dosta stranaca. Za razliku od Italije malo ko zna za nas.
Naravno, to nikome ne bi trebalo da smeta, naprotiv.

Radiohead

A sad ide spektakl sa komentarima i ostalim nebulozama, zamolit cemo goste iz inostranstva da ne posjecuju temu :)
Meni nista ne smeta sto ne provocira ostale, ideja sa zastavama Bih I RS je sasvim OK (Y)


borisBP




loop

svakoga iole normalnog nebi treba bolit kiki za zastavu i slicna sranja igdje, daj snijega ne boja
allways stand sideways!

hallo

Jedina zastava-e  koja meni nedostaje je je da znam kud cu i dje cu kad se popnem na vrh po onoj maglustini pa vezujem decu konopcem da ih ne zagubim...toliko. regge
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Radiohead


kobajagi3

Pitanje obiljezavanja staza je sasvim druga stvar.
Zasto bi bio spektakl istaknuti obiljezje entiteta, drzave...? Koliko stranaca zna koji dolaze na J zna kako izgleda nasa zastava. Milioni maraka se trose na promociju RS vani, zasto to ne bi ovdje besplatno radili?
Na kraju krajeva kad se skupe dva amera da igraju lopte zabodu zastavu.

I tako... Olako reci da je nesto glupo, vise govori o tome ko je tako prosudio...

JAHORINA13

Quote from: kobajagi3 on 28 January, 2014, 13:32:39
Pitanje obiljezavanja staza je sasvim druga stvar.
Zasto bi bio spektakl istaknuti obiljezje entiteta, drzave...? Koliko stranaca zna koji dolaze na J zna kako izgleda nasa zastava. Milioni maraka se trose na promociju RS vani, zasto to ne bi ovdje besplatno radili?
Na kraju krajeva kad se skupe dva amera da igraju lopte zabodu zastavu.

I tako... Olako reci da je nesto glupo, vise govori o tome ko je tako prosudio...
(Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

dobrinja84

Kakva promocija ,kakve trice,to je klasicno zapisavanje teritorije.Sto se ne postavi simbol ZOI-a 84 i to je to?
Pa zar se ni skijanje ne moze postediti takvih stvari

vranex

a sto su nas usrecile ove silne zastave, a mi masemo, masemo, svi sretni i zadovoljni. doduse i nema nekog drugog posla pa eto ako to pomaze, izvol'te!
mislim da su za promociju drzave, entiteta, turistickog odredista puuuno znacajniji kvalitet usluge i pristup gostu, kao i iskrenost i transparentnost.

sto se mene tice moze zastava, ali samo kad ima snijega. da je skinu kad ga nema u januaru pored silnih topova, da se ne brukamo i ne pravimo negativnu promociju.  (:smijeh:
eto da je bila zastava, a ovi rusi sto su pobjegli kad su vidjeli da nema snjega koji su im obecali, sigurno bi nas opanjkali po vascijeloj Rusiji. sreca pa nemaju pojma gdje su ih doveli.

ako ko treba da postavlja zastavu to su Opstina i Vlada. licno mislim da je ljepse ako se vec stavlja, staviti je veliku na vrh Jahorine da vijori. obicno se tako radi na planinama i tako rade na Alpima i italijani i austrijanci i pogotovo francuzi. samo prvi i glavni akcenat su obiljezja skijalista, koje kao prvo i prvo treba samo sebe da reklamira i dobija na prepoznatljivosti. u totalno drugom planu su drzavna obiljezja koja se stavljaju na vrh planine. ljeti se ljudi provozaju zicarom, malo se islikaju oko zastave i obrne se i koja parica sto nije lose.

mislim da je i bilo price o tome prosle godine, o nekom obiljezju na vrhu. ne znam sta je poslije bilo od toga.