• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Povrat novca za sezonski skipas?

Started by GoranL, 16 February, 2014, 20:04:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Ne kontam ljude sto pisu na ovoj temi?
Koliko vidim niko nije trazio povrat novca-konstatovali smo da je naslov teme pogresan!
Pitanje je vezano za koristenje ovogodisnjeg ski pasa naredne sezone i nista vise!
Svjestan sam ekonomske situacije na nasem trzistu i neracionalno je traziti povrat novca, ali koristenje ovogodisnjeg ski pasa naredne godine uz minimalnu naknadu je sasvim opravdano. Znam kakvo je stanje u vecini firmi u bosni, a u OC posebno, traziti povrat novca znasio bi kolaps i vjerovatnu propast!
Mislim da zahtjevi za koristenje ovogodisnjeg ski pasa naredne sezone nisu nimalo nerealani..

Stale


vranex

Ma nema tu nikakve love nazad. Nisam upucen ali mislim da je Stale sve rekao u jednoj recenici.
A ta racunica da se vrati 70% onim sto su platili 550 a nista onim sto su dali 400, nema ama bas nikakve logike. Jedino je sto smo u Bosni, pa bi i mogla biti istina jer tu gdje logika prestaje Bosna nastupa.

Mi moramo traziti taj popust dogodine i na to se fokusirati. To je jedina stvar sto bi oni mogli ponuditi a da im se isplati.


vranex

Pa evo gledamo sta ce biti od ostatka sezone, da li ce nas ispostovati i voziti dokle se moze, a ocekujemo da ce i oni izaci sa nekim prijedlogom jer su tako najavili na TV..

Ugl nema zurbe, ima jos do iduce sezone :D

Zaljubljena

Ja inace neskijam al moj mu¾ skija,al ove godine nije ni jedan jedini put skijao,prateci situaciju na stazama 3:(

Korisnik



Radiohead


Stale


vranex

CUj da ce sezonski vaziti jos par dana dogodine. E to mi zvuci tek glupo.

Pa ako pravim sezonski u 99% slucajeva hocu da skijam cijelu sezonu, znaci kad ispucam te njihove dane onda moram opet sezonski uzimati.

E jesu ga skontali svaka im cast.

Fakticki ti kazu : brale moj, aj ti fino u Austriju pa se naskijaj, a kad ovdje bude snijega par dana dodji i provozaj se "dzabe", nema frke nas ne zanima nista vise od toga.


Stale