• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Eskimo

Started by tomoOS, 05 November, 2005, 01:58:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tomoOS

Evo samo da pohvalim smjestaj u apartmanu Eskimo 2. To je noviji dio kuce gdje smo bili smjesteni, ulaz je iznad gostionice (ok,radi i kao mali restorancic). Vrijeme smo provodili i u apartmanu Eskimo 2 kod prijateljica iz NS ;). On je nesto stariji ali isto dobro ureden. Meni se cinio punooo veci nego nas br 2. Osim toga br 1. ima i saunu  :o. Sve novo i lijepo uredeno, mogao bi puno sitnica nabrojati koje mi se svidaju...ali najbolje da provjerite sami. Najbitnije mi je sto je uvijek toplo, ne gasi se grijanje uopce! Toplo ujutro, preko dana i cijela noc! Mislim da necete promasiti ako se tu smjestite. Jedina zamjerka sto sam auto morao parkirati na "zajednickom" parkiralistu 100m nize od kuce a to ne vooolim >:(. Ispred kuce smijes parkirati ali kao na svoju odgovornost. Jos policija kazni sa nekom sitnom kaznom...
Bio sam sa ekipom prosle godine sredinom veljace. Uglavnom smo zadovoljni. Vrijeme nas i nije posluzilo a i zabave je nedostajalo u tom terminu.
Ove godine sam na Jahorini za Novu godinu (30-06). Nadam se dobrom provodu prije svega!!! Malo sam zakasnio s rezervacijom za Eskimo tako da cemo biti smjesteni u puno manjem apartmanu na drugom kraju... :-[
Pozdrav iz OSIJEKA za ekipu iz Novog Sada  :-* i Zoki (gazdi Eskimo apartmana)

vip-jahorina

pozdrav tomoOS,

hvala na pohvalama, zoki cemo prenijeti pozdrave. za tvoju informaciju:
na "onoj drugoj strani Jahorine" nije nista losije, tamo su hoteli lavina, nocna muzika, zivot i provod lud.....

sto se tice kritike za parking, na zalost ne da se nista uciniti. uz cestu se ni bi smjelo uopce parkirati zbog ciscenja snijega. zbog toga smo prije dvije godine i napravili te parkinge uz vikendice.

nadam se da ces vidjeti novosadjanke opet, a mi ukoli ih vidimo prenijet cemo im pozdrave ...

sa suncane jahorine - pozdrav (sad je noc, al je cijeli dan bio suncan - e da je vec snijega)
vip-jahorina

jerryhoo

bas super da je eskimo odlican i da si zakasnio s rezervacijom ;). i ove godine u eskimu osjecani, tj. mi! prvi puta sam bio na skijanju (i proskijao!)prosle godine u vikendici 4 you. bilo je odlicno. evo nas opet u jos vecem broju! vidim da je pao snijeg na planini pa se ne moramo bojati da ga nece biti za novu godinu.
pozdrav iz osijeka!

tomoOS

Bas lijepo da ce nas biti tamo!Koliko je vas?Nas je 4,muskih.Bed malo ali neko drustvo cemo vec naci tamo!A mozda se i mi znamo negdje iz grada.Mi smo 83 i 84 godiste,a vi?
Od nas 4 ja jedini skijam a ovi ne. Nadam se da ce i oni nauciti ove godine. Reci gdje ste i kod koga ucili skijati? Neka ski skola. Napisi vise o tom da i moja ekipa nauci na Jahorini skijati!

zavisi


vip-jahorina

pozdrav Ivane i dobrodosao,
putem pored kristala ili uz hotel rajska dolina dolazi se u naselj sator.
nekih 200 vikendica u tom naselju, zna biti veoma zivo i veselo.

sto se tice eskima 3 i 4 to su bili neki pokusaji. uglavnom to su druge vikendice koje nemaju nikakve veze sa eskimo 1 i 2.
znaci u kuci eskimo postoje eskimo 1 i 2 te restorancic.
pogledaj opise:
Eskimo 1
Eskimo 2

na skijama se moze doci i na skijama se moze otici do staze (naravno ukoliko ima snijega na maloj cesti - ali njega skoro uvijek ima).u svakom slucaju ce ti biti puno bolje nego u hotelu rajska dolina. vjeruj mi na rijec.