• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izabran novi direktor Olimpijskog Cemtra Jahorina

Started by vip-jahorina, 06 March, 2014, 15:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Oc Jahorina je objavila da je za direktora OC-a izabran Velibor Lazarevic.
Goran Brckalovic je za turizam i ugostiteljstvo odgovoran.

Dosadasnji v.d . Neven Cosovic je sada direktor za tehniku i ski staze.

vranex

Pa covjek dosao i donio snijeg, kud ces bolje :D

BOJAN-BG


zburkos

U posljednjoj emisiji s' jahorine s' sljubavlju Sokolovic je rekao da sto se tice sezonskih karti koje su kupljene za ovu sezonu, vidjece u roku od par mjeseci da povrat bude u viduodre djenih subvencija kroz kupovinu sezonkog za narednu sezonu.....
A sto se tice ovog novog direktora jel' sa Pala?



acixon

neznam za njega kakav je i kako ce se pokazati,ali mi se svidja sto je skijas i sto sigurno ima ljubav prema planini i skijanju a ostalo cemo da vidimo kako ce se pokazati


vranex

ne volim sto je prvi kriterij ta partijska knjizica, pa onda ostalo.

za momka cujem da je ok i da se razumije u staze. ako nista, bar njemu niko nece suplju prodavati o radi-ne-radi osnjezavanju, a nadam se ni on nama..

Sto se ekonomske strane tice, a to je valjda glavno za direktora OC-a, i ne mislim da tu treba neki ekonomista sa Harvarda, puno je bitniji zdrav razum i volja za radom.


feki

Ako se neko imalo bavio skijanjem ,a iz ovih je  krajeva, cuo je za Veska.
Vrlo tih i pristojan momak.Bavio se skijanjem i to vrlo uspjesno.Sa mnogobrojnim entuzijastima
pokusaovao je kao i svi mi na svoje nacine djelovanja uciniti nama skijalista i sve oko njih ljepsim,ugodnijim
korisnijum i ucinkovitijim.
Podrska bi trebala i nama samima da smo se nasli na njegovom mjestu.
Tako ljudi ,podrzite covjeka,jer je covjek.



feki


Ja ti odgovora,pravi mahalac.
Sta treba ,da nam taxista vodi OC.

vranex